strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Gminne pieniądze-głos mieszkańców
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Gminne pieniądze-głos mieszkańców
2008-05-18 | 13:36:13


- R E K L A M A -

Niedawno Gmina Kąty Wrocławskie sprzedała atrakcyjną działkę przy autostradzie A4. Za dwa hektary uzyskane 5,5 miliona złotych wydają się kwotą znaczącą. Pisaliśmy o tym tutaj.przypis Maciej Klag Nie ulega wątpliwości, że pieniądze powinny zostać zainwestowane z korzyścią dla mieszkańców. Boiska, remont ulic, budowa chodników czy kanalizacji? A może pójść tropem gminy Kobierzyce, która sfinansowała nastoletnim dziewczynom badania szyjki macicy. Atrakcyjnych gruntów w naszej gminie coraz mniej, dlatego fundusze z nich powinny być rozważnie rozdeponowane.

Zapraszamy do dyskusji, na co gmina powinna przeznaczyć środki ze sprzedaży działki przy autostradzie.


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(19)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

BASEN BOISKA DROGI

2008-05-18 | 14:58:51 |  TOMASZ M

Basen boiska do kosza no i oczywiście reszta dla Motobi na skuterki :P bo oni biedni

2008-05-18 | 15:05:55 |  tamtam

Boisko, basen.Mimo ze basenu w Katach i tak nie bedzie ;D

2008-05-18 | 22:50:13 |  Baggio

Żadnych boisk czy basenów!!! Po pierwsze nagroda dla burmistrza i reszty szajki, po drugie...
P.s. Z powodu braku środków punkt drogi został wycofany;)

2008-05-19 | 11:09:35 |  Sqvar

po pierwsze dokończyć remont elewacji domów w okolicach rynku ,remont stacji,malowanie ratusza i wieży.gminnego ośrodka kultury i sportu bo to był obciach bawić sie przy takiej rudeże i postawi scene na stałe a nie co roku 2 razy wydawąć pieniądze na wypożyczenie jej. zagospodarowanie alejek nowe ławki place zabaw dla dzieci

2008-05-19 | 16:59:13 |  mieszkaniec

pieniądze powinny zostać tylko w mieście a nie iść na wioski

2008-05-19 | 17:04:06 |  ted

budowa centrum ratowniczego w kątach!!!!

2008-05-19 | 17:08:46 |  mieeszkaniec

ted ma 100 % racji!!!!!!!
nie dawać na wioski!!!! a np. kasę z całego terenu sprzedanego obok pietrzykowic i nowej wsi wrócić na inwestycje w tych miejscowościach i ani grosza na kąty!!!!!!!!! a tak swoją drogą ciekawe co pan i władca wymyśli - może powiększy halę widowiskowo- sportową albo niech wybuduje w krzeptowie korty do tenisa aby miał bliżej lub powiększy klub kajakowy dla elitki

2008-05-19 | 18:54:14 |  kibic

boisko do kosza, a za resztę czyli ok 4mln.990tys. zł. na inne rzeczy :)

stała scena to dobry pomysł, ale lepszy to moim zdaniem kupno własnej sceny i jej wypozyczanie. zawsze będzie pod ręką, a i zarobić się na niej uda!

Basen średni pomysł. Chyba lepiej by było wybudowac halę widowiskową, ale kompletny remont starej

2008-05-19 | 22:42:24 |  Edi

pytanie do autora co to znaczy "rozdeponować"??

2008-05-21 | 13:20:59 |  zosia


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2595 | komentarzy: 19
dodał: Kamil Skrzypek | 2008-05-18 | 13:36:13
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!