strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Był komin - nie ma komina...FILM!!!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Był komin - nie ma komina...FILM!!!
2008-06-02 | 14:58:07


- R E K L A M A -

Dla jednych ikona Kątów Wrocławskich, dla innych pozostałość po komunie, komin byłych zakładów przetwórstwa ziemniaczango - "krochmalni" dzisiaj dokonał swego żywota. Komin został zburzony za pomocą ładunków wybuchowych.
Czy było to potrzebne? Osobiście nie wiem, ale zapraszam do dyskusji.




Maciej Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(19)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

Trwało to 10 minut, nawet kurzu nie było. Zrobili to w pieknym stylu. 100 lat histori. Teraz zostanie nam tylko ratusz.Szkoda

2008-06-02 | 15:19:49 |  JG

Mi tam go trochę szkoda, był świetnym punktem orientacyjnym. BTW ciekawe, czemu nie był oznakowany czerwonym światłem w nocy, choć niższe obiekty są.

2008-06-02 | 15:21:28 |  Jarek Kucypera

Zostaną nam kontenery

2008-06-02 | 15:42:57 |  Kamil Skrzypek

no nareszcie :)

2008-06-02 | 15:46:46 |  piastun

...bo to stary komin był;]...

2008-06-02 | 16:01:27 |  Sqvar

smutno tak bez niego... :( jak by nie patrzeć był to solidny symbol Kątów...

2008-06-02 | 21:52:40 |  Roger

szkoda ze tego nie widzialem na żywo....

2008-06-02 | 22:21:32 |  lludy

Wielka szkoda...Największy symbol Katów poszedł w gruzach:-( pusto tak teraz jakoś jest.
Moim zdaniem niepotrzebne to było mogliby sobie dać radę bez wyburzania tego komina;(

2008-06-02 | 22:44:48 |  smutna

Moim zdaniem bardzo szkoda- to, jakby nie patrzec, byla wizytowka Katow Wroclawskich!!!
No... ale przyszedl pan z workiem pieniedzy...i...mogl sobie tak zrobic... Nie ma to jak "KASA"- mozna sobie na wszystko pozwolic- co tam jakas tradycja, zdania mieszkancow, sprzeciwy...!!! Brawo dla tych, ktorzy podpisali (nie biorac ani grosza) pozwolenie wyburzenia komina!!!

2008-06-03 | 16:24:44 |  ME

bradzo dobrze że wkońcu komina już niema a po dawnej krochmalni ani śladu teraz ten teren powinien być dobrze zagospodarowany powinno coś powstać może jakieś nowe mijsce pracy stojące stosy kontenerów to nienajlepsze rozwiązanie.

2008-06-03 | 21:06:38 |  Twister


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 3418 | komentarzy: 19
dodał: Maciej Klag | 2008-06-02 | 14:58:07
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2008-06-02  godz. 21:05:40
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2008-06-02  godz. 20:59:39
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!