strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Urodził mi sie syn.
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Urodził mi sie syn.
2008-07-04 | 09:47:49


- R E K L A M A -

Pierwszy raz w życiu wykorzystuję portal do celów prywatnych, ale i okazja ku temu jest wyjątkowa. Wczoraj o godzinie 8 przyszedł na świat nasz syn - Maciuś junior. Wraz z żoną jesteśmy dumni z narodzin dziecka. Mierzy 52 centymetry i waży 3100 g.
Bardzo dziękuję mojej żonie za wysiłek i trudy porodu. Jestem z Ciebie dumny kochanie.
Czytelników przepraszam za prywatę, ale nie mogłem się oprzeć.

A oto pierwsze zdjęcie naszego Misia


Maciej Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(21)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

SERDECZNE GRATULACJE!!!

2008-07-04 | 12:27:40 |  tadeusz tondel

Moje gratulacje

2008-07-04 | 13:10:02 |  Artur G

Najszczersze gratulacje

2008-07-04 | 14:36:40 |  Kamil Skrzypek

Serdeczne GRATULACJE !!!!!!!!!!

2008-07-04 | 15:40:50 |  Ryba

Żarty się skończyły, zaczyna się normalne życie!Gratulacje i zdrowia zycze Twojej rodzinie!!!

2008-07-04 | 18:00:15 |  bystrzyca

Maciek, nareszcie. Pozdrawiam

2008-07-04 | 20:28:15 |  Jotek

MACIEK SERDECZNE GRATULACJE!!!
POZDRAWIAMY

2008-07-04 | 20:57:20 |  ORZEŁ SADKÓW

Moje gratulacje!!!

2008-07-04 | 21:06:16 |  bako

Gratuluję! sam spodziewam sie syna w październiku ;)

2008-07-04 | 21:44:32 |  lludy

Gratulacje!

2008-07-05 | 07:29:13 |  exec


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2553 | komentarzy: 21
dodał: Maciej Klag | 2008-07-04 | 09:47:49
Modyfikował(a): Piotr Klag dnia: 2008-07-04  godz. 21:41:52
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!