strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Śmierć na Krecie: gubią ważne dowody
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja
Śmierć na Krecie: gubią ważne dowody
2008-07-29 | 19:16:19


- R E K L A M A -

Śledztwo w sprawie śmierci wrocławian na Krecie przeciąga się. Będzie nowe, bo w polskiej ambasadzie zgubiono dowody. Główne śledztwo, które ma ustalić winnych śmierci wrocławskiego rodzeństwa w wąwozie Samaria (mieszkańców Kątów Wrocławskich - dopisek ww.katywroclawskie.com), ciągnie się od roku. Tragedia, o której w ubiegłe wakacje mówiła cała Europa, nie może doczekać się osądzenia. Rodzina jest oburzona, a prokuratura tłumaczy, że nic więcej nie może zrobić. Tymczasem dowiedzieliśmy się, że wkrótce będzie nowe śledztwo: chodzi o stwierdzenie, kto z pracowników polskiej ambasady w Atenach zawieruszył bilety wstępu do wąwozu, kupione feralnego dnia przez Danutę i Marka S. A są to bardzo ważne dowody.

W toku głównego śledztwa zarzut narażenia zdrowia i życia turystów usłyszał Piotr P., przewodnik wycieczki i Jakub S., rezydent biura Ecco Holiday, w którym rodzeństwo wykupiło wakacje. Jeden nie policzył, ile osób z jego wycieczki wychodzi z wąwozu. Drugi nie zawiadomił policji, gdy usłyszał, że turyści nie wrócili z wycieczki do hotelu. Niedawno wrocławski sąd zniósł im obu zakaz opuszczania kraju. Jakby tego było mało, dowiedzieliśmy się, że obaj wrócili do pracy.
To jakiś koszmar. Straciłem nadzieję, że ta sprawa kiedyś się zakończy - denerwuje się Bronisław Wiśniewski, były wspólnik Danuty S.

Mec. Andrzej Malicki, pełnomocnik rodziców ofiar: Rodzice chcieliby, aby winni śmierci ich dzieci w końcu stanęli przed sądem - mówi.

Kiedy będzie finał śledztwa?

Chcemy zakończyć je jak najszybciej, ale czekamy na materiały z Grecji. Bez nich nie możemy tego zrobić - tłumaczy Małgorzata Dziewońska z prokuratury Rejonowej Wrocław-Stare Miasto.

21 lipca ub.r. Danuta i Marek S. pojechali z wycieczką zwiedzać wąwóz Samaria na Krecie. Oboje zgubili się jeszcze przed wejściem do wąwozu i poszli inną trasą. Poszukiwania rozpoczęto zbyt późno. Oboje zmarli z wycieńczenia.

za polskatimes.pl


Maciej Klag  - R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(0)

   Nie ma komentarzy do tej wiadomości. Ty możesz być pierwszy !


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 1900 | komentarzy: 0
dodał: Maciej Klag | 2008-07-29 | 19:16:19
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!-reklama-


  strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura     oświata 
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2012 www.katywroclawskie.com & www.katywroclawskie.gmina.pl
projekt i wykonanie: Klag & C.o.

www.katywroclawskie.com ver. 2.1(build)


Materiały eksploatcyjne do drukarek i kserokopiarek - toner, tusz, głowica, bęben, developer, wywoływacz firm Xerox,Canon, Hewlett Packard - HP, Sharp, Minolta, Panasonic, Lexmark, Brother, Apple, Gestetmer, Lanier, Oki, Samsung, Konica, Kyocera, Mita, Nashuatec, Nec, Ricoh, Toshiba, Utax, Epson, NRG, Rex Rotary