strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Budowa Hali w toku. ZDJĘCIA!!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Budowa Hali w toku. ZDJĘCIA!!
2008-09-03 | 19:38:17


- R E K L A M A -









Prezentujemy najnowsze zdjęcia z budowy Hali Widowiskowo Sportowej w Kątach Wrocławskich. Obecnie prace wykonuje firma Alstal – budownictwo sp zo.o z Inowrocławia. Co ciekawe ta sama społka wznosi nowy stadion żużlowy w Toruniu, który pomieści 15 tyś kibiców. Otwarcie kąteckiej Hali przewidziane jest na 2010 rok. Razem ze sportową areną oddany zostanie także amfiteatr i boiska. Niestety nie będą to boiska pełnowymiarowe.
Szkoda, gdyż takich w całej gminie, a szczególnie w Kątach Wrocławskich bardzo brakuje.





























zdjęcia Kamil Skrzypek


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(16)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

miały być wymiarowe (przynajmniej do kosza) i data ukończenia to podobno listopad 2009

2008-09-03 | 20:39:14 |  Edi

"Niestety nie będą to boiska pełnowymiarowe." Buhahahahaha;D Kolejna słoma z butów naszej wiejskiej elity... Tor żużlowy też będzie nie wymiarowy?! Chleba i igrzysk!

2008-09-04 | 08:30:49 |  Sqvar

Jak to niewymiarowe??Przecież obiecane były boiska do gier pełnowymiarowe!Bezsensu jest budowanie boisk, na których nie bedzie można rozgrywać meczów choćby koszykówki czy ręcznej?!Chyba ta budowa tylko po to aby zatkać gęby co niektórym...

2008-09-04 | 08:52:37 |  Marcin

Ludzie opamiętajcie się!!! Jak mogą być boiska pełnowymiarowe, skoro nie ma tam miejsca na pełny wymiar boiska???? No jak?? pytam się jak??? ale i tak jestem dumny z tego co będzie!!!Wiwat władza, wiwat!! Pzdr :)

2008-09-04 | 12:35:06 |  krisss

Żal tych boisk, ale to błąd władz. Ludziska powykupywali działki wokoło i nie ma miejsca na cały kompleks sportowy.
Tyle lat budują tą hale i nie zadbali o odpowiedni kawał ziemi na taka inwestycje.
W 2010 są wybory Samorządowe i wtedy otworzą tą hale

2008-09-04 | 14:09:01 |  Roman Nowak

Ludzie to totlny brak profesionalizmu w naszej gminie! a hala za ktora ponoc trzeba zaplacic 14,5 mln bedzie miala trybunki na 200 miejsc? w katach potrzebna jest hala sportowo wiodowiskowa z trybunami na minium 2000 mozna byloby wtedy zroganizowac jakis mecz reprezentaji w pilce halowej.

Wiadomo ile tam pomiscic sie ludzi w takiej hali ? tylko prosze nie mowcie ze to bedzie 200-300 osob bo nie krew zaleje.

2008-09-07 | 12:14:26 |  ;

nie zdziwiłbym się... ale co poradzić, jak mamy takie władze?

2008-09-07 | 22:28:19 |  Skiba

Wszystkich czytelników artykułu Kamila Skrzypka pragniemy poinformować, że niektóre dane zamieszczone w artykule oraz w treściach komentarzy wprowadzają czytelnika w błąd. Redaktorowi niniejszego artykułu polecamy, aby najpierw zaczerpnął informacji u źródła, w celu podania rzetelnych informacji na stronie portalu katywroclawskie.com . Wydział Planowania, Rozwoju i Inwestycji Urzędu Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich służy pomocą w przedmiotowej sprawie.
Jednocześnie prostujemy podane w artykule i komentarzach informacje. Projekt sali widowiskowo – sportowej przy ul. Brzozowej zakłada:
- budowę sali z widownią dla 500 osób ;
- budowę auli szkolnej na min. 160 miejsc siedzących w układzie amfiteatralnym;
- utworzenie boiska do piłki nożnej i ręcznej o wym. 24 x 45m ;
- usytuowanie 2 boisk do koszykówki o wym. 15x28m ;
- usytuowanie 2 boisk do siatkówki o wym. 9x18m ;
- zlokalizowanie w pobliżu boisk skoczni (wzwyż i w dal) oraz bieżni 4-torowej o długości 114m ;

2008-09-08 | 13:34:39 |  Wydział PRiI , UMiG Kąty Wrocł

Pragnę wyrazić najszczerszą radość z zainteresowania jakiego jestem świadkiem czytając komentarz wydziału PRiI:) Od tego historycznego momentu będę spał spokojnie wiedząc, że władza śledzi nasze poczynania na tymże portalu. "Rodacy jest lepiej, a będzie jeszcze lepiej...Kiełbasa wyprzedziła":DDD Pozdrawiam ciężko nam panujących...

2008-09-08 | 16:07:21 |  Sqvar

niby 500 miejsc to mało, ale jak dla mnie zdecydownie wystarczy!
już nie mogę doczekać sie tych boisk do basketu :D

2008-09-08 | 16:26:30 |  Edi


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2943 | komentarzy: 16
dodał: Kamil Skrzypek | 2008-09-03 | 19:38:17
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!