strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Ranking najatrakcyjniejszych miejsc w gminie
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Ranking najatrakcyjniejszych miejsc w gminie
2008-11-04 | 19:57:33


- R E K L A M A -

Zapraszamy mieszkańców gminy Kąty Wrocławskie do dzielenia się uwagami na temat najładniejszych miejsc w naszej gminie.
Gdzie warto spędzić czas?
Która ulica jest najpiękniejsza? Oto nasze propozycje:

  • Wieś Bogdaszowice (spokój, czystość i bardzo zadbana miejscowość)
  • Sadowice (Kto od strony Kątów Wrocławskich jechał do Sadowic, ten wie jak urokliwie wygląda kilometrowa prosta aleja wśród drzew, na której końcu widać pałac w Sadowicach)
  • Ulica Nowowiejska w Kątach Wrocławskich. (Nowy asfalt, nowe chodniki i zadbane domy. Tak powinna wyglądać każda ulica)
Czekamy na Państwa propozycje.


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(9)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

Moje propozyje:
1. kątecka zwirownia - teraz totalnie zaniedbana, ale przy odrobinie wysiłku rewelacyjne miejsce odpoczynku...
2. Pałac Krobielowice - pole golfowe, restauracja, świetne miejsce na weekend
3. Ruiny w Smolcu - świetny przykład jak można wiele zdziałac przy odrobinie chęci i współdziałania
4. ...

Czekam na inne propozycje.

2008-11-04 | 20:07:44 |  Maciej Klag

moje propozycje:
1.ulica główna w pietrzykowicach około godz. ósmej rano - jak na pięknej autostradzie
2.stadion w pietrzykowicach - sportowa hańba całej gminy
3.ulica fabryczna dwie sortownie odpadów w wiosce - inwestycja stulecia

2008-11-04 | 20:23:07 |  mieszkaniec

Sadków- Pięknie wysprzątany park(dawny dół) przy ulicy Szkolnej. Przez długi czas zaniedbany, odstraszający kawałek ziemi uprzątnięty przez mieszkańców przed festynem dziś cieszy oko. Przydały by się jeszcze ławeczki, żeby można było usiąść i popatrzeć choćby na konie, trenowane tam często przez jeźdzców.

2008-11-04 | 23:15:17 |  mieszkaniec Sadkowa

Moje typy:
1. Dworzec w Kątach
2. Kibelek na dworcu w Kątach
3. Poczekalnia na dworcu w Kątach
Pzdr :)

2008-11-05 | 12:27:44 |  krisss

może lepszy temat "Co warto zmienić, aby było lepiej?" ;>

2008-11-06 | 14:17:47 |  Edi

Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy - aleje między Sośnicą,a Wszemiłowicami:) Na rower, na spacer...Polecam

2008-11-07 | 11:24:56 |  Sqvar

"Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy - aleje między Sośnicą,a Wszemiłowicami:) Na rower, na spacer...Polecam" "Aleje" buhahahahaha!!! hyba "ale leje: :) gdzie Ty tam aleje widziałes?? chyba w kalendażu kąteckim :) PZdr

2008-11-20 | 11:39:44 |  krisss

1. Dawny Klasztor, później dom dziecka w Małkowicach.

2. Wieś Skałka, najbardziej zadbana chyba w całej gminie.

2008-12-07 | 13:38:00 |  hmmm

Moim zdaniem w naszej miejscowości (Kąty Wrocławskie) należałoby zrobić kilka porządnych remontów. W pierwszej kolejności UMiG powinien zrobić remont dworca kolejowego. Drugą rzeczą, którą powinni odnowić jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. Trzecią istotną sprawą jest grupa ludzi sprzątających ulice naszego miasta, ludzie Ci sprzątają rynek (wokół Ratusza), ul. 1-go Maja ( bez bocznych uliczek). Sprzątanie tych ludzi to jest syzyfowa praca, bo w koło sprzątają wokół naszego Ratuszu.

2008-12-07 | 14:49:54 |  mieszkaniec gminy.


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 1955 | komentarzy: 9
dodał: Kamil Skrzypek | 2008-11-04 | 19:57:33
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!