strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Niechlubny cykl... - dziurawe drogi naszej gminy!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Niechlubny cykl... - dziurawe drogi naszej gminy!
2009-02-24 | 19:53:23


- R E K L A M A -

Dzisiaj na łamach portalu rozpoczynamy niechlubny cykl o dziurawych drogach w naszej gminie. Od wieli dni nasi czytelnicy alarmują nas o fatalnym stanie niektórych dróg w gminie Kąty Wrocławskie.

W tym roku zima pokazała swoje ciężkie oblicze, co dodatkowo odbiło się na stanie nawierzchni.

Jakkolwiek nie chcemy szukać winnego – trzeba apelować do wszystkich – od gminy po władze powiatu do jak najszybszego zajęcia się tą sprawą, bo skutki jazdy po fatalnych drogach są łątwe do przewidzenia.

Nasz cykl otwiera droga nr 347 we wsi Sośnia (cały odcinek tej drogi Wrocław – Kąty Wrocławskie szczególnie na odcinku Pietrzykowice – Kąty Wrocławskie jest w fatalnym stanie) – nasz internauta zrobił zdjęcia i wysłał je do nas – bardzo dziękujemy i zachęcamy innych Internautów z naszej gminy o podobny gest.

1. Sośnica – droga nr 347









Sośnica – droga nr 347 - podczas łatania dziur... /aktualizacja 01-03-2009/






Piotr Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(15)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

szkoda, że władze i tak mają to w d..., bo jak im się auto zniszczy na drogach, to dostaną nowe, a my nie ;/

2009-02-25 | 06:48:46 |  Kąty

ze strony "władzy" tylko słychać marudzenie, że nie ma pieniędzy i że to droga powiatowa - a kto do qrwy nędzy ma załatwiać w powiecie sami mieszkańcy? to po co jesteście wybrani nieroby?
i tak ze wszystkim precz z tym tałatajstwem!!!!

2009-02-25 | 14:06:49 |  mieszkaniec

A kto jest radnym powiatowym z Kątów?taki aktywny że nie wiem:/a wogóle droga na zdjęciach to wojewódzka:/

2009-02-25 | 15:16:09 |  Alek

droga do wrocławia przez pietrzykowice oraz do wrocłąwia przez skałke są to drogi wojewózkie.
nie bronie władz lokalnych, ale od nich malo zalezy - należy przekonac marszalka woj doln.
Zreszta mozna porownac drogi woj na terenie calego dolnego slaska - masakra.Pewnie jakby nalezaly do gminy wygladalyby duzo lepiej...

2009-02-25 | 20:28:47 |  lludy

Zwróćcie uwagę na wyremontowaną dopiero co ul Popiełuszki po bokach jest już cała popękana - jeszcze trochę i będzie wyglądać jak w Sośnicy - masakra

2009-02-26 | 11:30:47 |  mieszkaniec_gminy

prace remontowe wyglądają tak, że zasypywane są tylko WIĘKSZE dziury i to nie jakims dobrym asfaltem tylko zwirem zmieszanym ze smołą. na drugi dzien cała droga jest w tym zwirze... polska robota - brak słów

2009-02-26 | 18:09:00 |  wojtek

Wojewódzki wydział drug i kolei nie przejmuje się dziurami na naszych drogach więc może MY tzn uzytkownicy tych dróg zacznijmy wiercic dziure w głowie ciągłymi telefonami ze skargami (071) 391 71 00

2009-02-26 | 18:11:40 |  wojtek

ZGADZAM SIĘ Z MIESZKAŃCEM, ŻE NIEWAŻNE CZYJA JEST DROGA JEŻLI PRZEBIEGA PRZEZ NASZĄ GMINĘ TO W GESTI WŁADZ GMINY JEST O NIĄ ZADBAĆ I NIE ZNACZY TO, ŻE GMINA MUSI WYKŁADAĆ PIENIĄDZE ALE POWINNA MONITOWAĆ AŻ KTOŚ TO USŁYSZY A TAK NIE JEST. PROWADZĄC DZIAŁALNOŚĆ W KĄTACH I PŁACĄC TAM PODATKI MAM PRAWO DOMAGAĆ SIĘ OD ZARZĄDU GMINY ABY RUSZYŁ SWOJE CZTERY LITERY I ZAWALCZYŁ ABYM DO PRACY, KTÓRĄ ULOKOWAŁEM W KĄTACH DOJECHAŁ NIE NISZCZĄC SWOJEGO POJAZDU

2009-02-27 | 15:55:01 |  ///

Ubytki w nawierzchni drogi nr 347 dotyczą drogi wojewódzkiej.
Utrzymanie tej drogi należy do Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu - ul. Krakowska 28, 50-425 Wrocław.
tel. (071) 39-17-100 (Wrocław)
(071) 390-88-28 (Obwód drogowy Cieszyce)

2009-03-02 | 09:50:11 |  Wydział Planowania Rozwoju i I

i to my mamy do nich dzwonić, żeby je robili, czy to raczej Gmina powinna załatwić?! ;/ bez komentarza...

2009-03-02 | 15:23:22 |  szok


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2781 | komentarzy: 15
dodał: Piotr Klag | 2009-02-24 | 19:53:23
Modyfikował(a): Piotr Klag dnia: 2009-03-01  godz. 14:36:07
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!