strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
niedziela , 16 czerwca 2019 
imieniny:  Aliny, Justyny 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Czy było warto?
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1416
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Czy było warto?
2009-03-25 | 18:50:14


- R E K L A M A -

Dwa lata temu władze gminy Kąty Wrocławskie zafundowały mieszkańcom pojemniki na nieczystości zwierząt. Idea jakże słuszna, jednak nie do końca spełniła swój cel. Wstyd przyznać ale nie wszyscy mieszkańcy potrafili korzystać z pojemników. Często łupem padały foliowe rękawiczki, zwykle ludzie zamiast wrzucać tam nieczystości swoich zwierzaków. Pakowali do zbiorników wszelkie śmieci. Tym sposobem ostatnie ocalały pojemniki dziś przypominają zwykłe kosze na śmieci.



Pojemnik na psie odchody


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(8)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

ej co jest z tym forum? nie mozna sie zarejestrowac. probowalam juz kilka razya ale nie dostaje maila potwierdzajacego...

2009-03-25 | 19:04:53 |  Katecczaninka

A kasa poszła - we Wrocławii ich funckaj jest podobna

2009-03-25 | 21:07:31 |  user

Bravo panie Kamilu,słuszny temat,słuszna idea. DO WSZYSTKICH właścicieli psów!: Sprzątać GÓWNO!!!

2009-03-25 | 22:00:07 |  Sqvar

jedynym rozwiązaniem jest karanie finansowe dla właścicieli psów ktorzy zanieczyszczają chodniki, place itp....tylko trzeba mieć jeszcze służby które by sie tym zajeły...bo niestety społeczeństwo sie bogaci, ale kultura niektórym się tylko niestety kojarzy z kulturą bakterii w jogurcie

2009-03-26 | 07:56:06 |  lludy

odchody rozkładają się krócej niż śmieci wyrzucane na place zabaw itp przez ''bogate spoleczenstwo''

2009-03-27 | 21:44:51 |  taa

rozkładanie to jedna sprawa, a bakterie na jakie są narażone małe dzieci na placu zabawa to druga sprawa - nie lekceważyłbym tego.a co do śmieci to fakt - niektórzy to złoto na rękach, a z butów słoma wystaje...

2009-03-28 | 11:21:17 |  lludy

Roman- to temat dla Ciebie, a nie do sportu sie pchasz. Tutaj proszę sie wypowiedzieć! natychmiast

2009-04-01 | 09:27:59 |  Lenananana

to zamiast foliowych rękawiczek postawić łopatę z miotłą i niech w tedy sobie posprzątają odchody po psie.

2009-06-16 | 13:08:18 |  m.k


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 1828 | komentarzy: 8
dodał: Kamil Skrzypek | 2009-03-25 | 18:50:14
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!