strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Nudne lato?
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Nudne lato?
2009-07-11 | 08:28:21


- R E K L A M A -

Lato w pełni. Jak najlepiej spędzić je w gminie Kąty Wrocławskie? Czy oprócz atrakcji Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu można w naszym regionie ciekawie zagospodarować wolny czas. Czy pozostaje nam kątecka żwirowania i wycieczki po Parku Krajobrazowym Dolinie Bystrzycy.

Czekamy na propozycje w komentarzach.


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(27)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

Panie Kamilu,wykąpać się nie ma gdzie(chyba,że w domu w wannie),o żwirowni wolę się nie wypowiadać bo puszczą mi nerwy,GOKIS jeszcze w remoncie,Park Krajobrazowy Bystrzycy poczęści zalany (komary),pozostaje Sobótka?Ale jak ktoś szuka znajdzie.Pozdrawiam.

2009-07-11 | 11:00:13 |  mk

proponuję spędzić wakacje jak każde w Kątach... na ławce, bo co innego można robić? ;/

2009-07-11 | 12:17:08 |  Edi

Słusznie,przecież dookoła są jeszcze kamery.Najlepiej teraz wyjeżdżać (na urlopie,wakacje)z Kątów.

2009-07-11 | 17:17:24 |  km

Można jechać na obóz lub kolonie. Kiedyś jeszcze druh Piątek prowadził półkolonie w GOKiS, ale teraz chyba ZHP nic nie robi

2009-07-11 | 19:03:57 |  druch były

Pan Piątek zapisał się złotymi literkami w tym co robił,tylko pomarzyć.Na pewno ZHP nie ma to kasy.

2009-07-11 | 19:10:00 |  km

Pan Piątek w tamtych kiepskich czasach pokazywał jak sie organizuje wycieczki,zloty,rajdy i.t.p.Teraz ZHP pokazuje jak się nic nie robi...Pozdrowienia i wielki szacunek dla pana Z.Piątka Pozdrawiam

2009-07-11 | 19:26:55 |  vw

Związek Harcerstwa Polskiego to niestety kolejny relikt mijającej histori. Darwin się nie mylił, ewolucja niezmiennie modyfikuje naszą rzeczywistość, z każdym dniem coraz szybciej,a co za tym idzie, na naszych oczach możemy dostrzegać zmiany. Możliwość dostrzegania jest w tym wypadku przykrą konsekwencją bo nawet Darwin nie zapewniał wyłączności pozytywów w nieskończonej ewolucji. CZUWAJ!!!

2009-07-12 | 01:00:23 |  Sqvar

Zgadzam sie z przedmowcami Pan Piatek to wzor do nasladywania!! Sama ucze#@!%am na jego zajecia jak bylam mala w czasie wakacji...nikomu nie wolno by£o sie nudzic! Ale nie zapominajmy takze o KLUBIE "KUZNIA" ktorego juz nie ma od bardzo dawna ( nie wiem dlaczego) nie dziwota, ze 13-to latki teraz siedza na lawkach i pija piwo! O innych rzeczach juz nie wspomne!! Szkoda slow...

2009-07-13 | 22:42:49 |  Sylwia 22

Wiecie czemu już niema harcerstwa w Kątach i czemu P. Piątek nic nieorganizuje? To chętnie odpowiem na to pytanie. wymoderowano Wiem że P. Piątek napewno by sie zgodził na kierowanie nieobozówki tegorocznego lata. Więc zgłoście sie do niego i oczywiście do P. Burmistrza niech wyciągnie pieniądze na ten cel bo kasy to napwwno niebrakuje. POZDRAWIAM. dopisek: jeżeli ktoś pisze o zarzutach pod czyimś adresem to proszę popierać je dowodami lub pozostawić samemu sobie. Sytuacja Pana Piątka jest bardziej skąplikowana.

2009-07-14 | 00:40:29 |  ByŁy Harcerz

No proszę,jednak można?

2009-07-14 | 12:54:11 |  km


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 4357 | komentarzy: 27
dodał: Kamil Skrzypek | 2009-07-11 | 08:28:21
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!