strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
poniedziałek , 19 sierpnia 2019 
imieniny:  Juliana, Bolesława 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Wypadek w Kątach Wrocławskich ZDJĘCIA!!!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
941 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Wypadek w Kątach Wrocławskich ZDJĘCIA!!!
2009-08-10 | 18:43:21


- R E K L A M A -

10 sierpnia około godziny 13:00 na ulicy Mireckiego w Kątach Wrocławskich, w miejscu gdzie łączy się ona z ulicą Brzozową doszło do wypadku. Zderzył się osobowy Ford z ciągnikiem rolniczym, który w tym czasie wiózł zboże do elewatora. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Miejscowa jednostka Straży Pożarnej szybko uporała się ze sprzątaniem i po godzinie 14:00 droga była już całkowicie przejezdna. Na Mireckiego zjawiła się także Policja.
To nie pierwszy wypadek w tej okolicy. Notorycznie mieszkańcy skarżą się na łamanie prędkości w tamtym obszarze. Brylują w tym zwłaszcza pracownicy pobliskiego Araju, którzy spiesząc się na ostanią chwilę do pracy często osiągają prędkości dochodzące do 100 km/h! Ulica Mireckiego jest uczęszczana przez uczniów pobliskich szkół. Czy musi dojść do tragedii, aby ktoś zareagował? Choć o incydentach informowani byli radni i sam burmistrz Antoni Kopeć. Jak na razie nic nie udało się zrobić. Warto o tym pamiętać przy wyborach samorządowych w 2010 roku.

































Nowy dach

W lutym informowaliśmy o pożarze dachu domu wielorodzinnego, przy ulicy Mireckiego 25 w Kątach Wrocławskich. W lipcu skończył się remont dachu, który został całkowicie odnowiony.










Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(8)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

A od czego jest policja?Co tylko w kamery będą patrzyć.A ruszyć tyłkami.

2009-08-10 | 20:14:06 |  km

Policję w Kątach to ja widziałem może 3 razy przez kilka ostatnich lat, żeby gdzieś stali i łapali ;/
a co do wypadku, to się nie dziwię, bo te lustra co chwilę są albo niszczone, albo przekręcone i nic nie można zobaczyć

2009-08-10 | 20:30:24 |  Edi

A skrzypek na dachu bryluje i fałszuje przy tym okropnie...;]

2009-08-11 | 13:45:44 |  Sqvar

Ty Skrzypek- już raz do Ciebie pisałam- nie interesuj się tym dachem tylko inne problemy opisz. Np.jak to Twoja kosiarka biła kamieniami po nóżkach jak tatuś kosz Ci zdjął i podskakiwałeś jakoś tak śmiesznie.

2009-08-11 | 14:13:28 |  Kate_Ww

Czekałem aż kate znów zacznie pisać. To juz cie wypuścili z zakładu w Lubiążu?
Zawiść tyle powiem
A Policja powinna wreszcie sie ruszyc w tamto miejsce

2009-08-11 | 14:32:15 |  Roman

Nie rozumiem ,co tu robisz chory człowieku. Czekać to Ty możesz na co innego.... Nie zamierzam prowadzić z Tobą polemiki- to ostatni komentarz. Nie mam na to czasu ani ochoty.

2009-08-11 | 14:44:15 |  Kate_Ww

Ludzie opamiętajcie się!!! Całe szczęście, że znów Mój zdroworozsądkowy, głos wątroby oświeci Wasze jaśnie opinie! Było tak: Za#@!%a z nadmierną prędkością, lekko podpity supermegabałerpolski, z jakąś nadmierna prędkością w okolicy ok 160km/h swoim luksusowym traktorem z nieprzyzwoitym wyposażeniem, aż nagle dostrzega... Wyremontowany dach, który niegdyś płoną!!! Z wrażenie oślepiał, skręcił... źle skręcił...uderzył... w lustro... nie ma juz znowu lustra... ehh. Pzdr :)

2009-08-12 | 21:58:19 |  krisss

Piszę się "zboże", a nie "zborze"!

2009-08-16 | 11:15:37 |  jj


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 5393 | komentarzy: 8
dodał: Kamil Skrzypek | 2009-08-10 | 18:43:21
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2009-08-21  godz. 07:49:51
Modyfikował(a): Kamil Skrzypek dnia: 2009-08-10  godz. 18:47:01
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!