strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
niedziela , 16 czerwca 2019 
imieniny:  Aliny, Justyny 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Co/Kto nadchodzi?!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1416
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Co/Kto nadchodzi?!
2009-09-08 | 09:44:14


- R E K L A M A -

Od dnia 13.08 wielu z nas zapewne zauważyło na słupach informacyjnych sporą ilość plakatów z zastanawiającą treścią "WKRÓTCE NADCHODZIMY". Ze swoich źródeł wiemy, że akcja ta wzbudziła niemałe zainteresowanie wśród mieszkańców naszego miasta. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć dla osób, które jeszcze tych plakatów nie widziały. Zarówno my jak i zapewne Państwo nie wiemy, czego to wszystko dotyczy, ale prosimy o wpisywanie swoich propozycji lub podanie pewnych informacji.


Piotr Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(23)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

Ale co to ma znaczyć,o co tu chodzi?

2009-09-08 | 10:18:18 |  z

może kino? ;)

2009-09-08 | 11:14:03 |  Edi

Stawiam na pożalsięBoże Podkowę...albo inną miejscówkę przybytku ludzkiego...

2009-09-08 | 11:45:56 |  Sqvar

Myślę że chodzi o kontrolerów ZUS, US oraz PIP. Jaśnie nam panujący fundują mega dziurę budżetową więc niewykluczone że ufundują również wzmożone kontrole :-)

2009-09-08 | 11:58:17 |  exec

może jakiś sklep nowy?

2009-09-08 | 16:20:18 |  ooo

A ja slyszalem ze kibice gornika walbrzych takie cos wywieszaja w miastach gdzie beda grac na wyjezdzie.

2009-09-08 | 20:20:24 |  Tomek

Oni tylko są w marzeniach!

2009-09-08 | 21:09:25 |  zenek

Kącik-KARAOKE... tak mi sie wydaje

2009-09-08 | 23:38:44 |  Fredthered

Koalicja PiS z SLD!

2009-09-09 | 02:50:10 |  bystrzyca

A może z dobrym myśleniem w Kątach!

2009-09-09 | 11:06:04 |  Już odszedłem


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2472 | komentarzy: 23
dodał: Piotr Klag | 2009-09-08 | 09:44:14
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2009-09-08  godz. 18:55:25
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!