strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Był i znikł ZDJĘCIA!!!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Był i znikł ZDJĘCIA!!!
2009-10-08 | 12:31:20


- R E K L A M A -

Bywalcy ulicy Bukowej w Kątach Wrocławskich z pewnością zwrócili uwagę na niszczejącego busa marki Lublin. Auto to z miesiąca na miesiąc było coraz bardziej dewastowane i okradane aż znikło całkowicie z tamtego miejsca.
Prezentujemy ostatnie zdjęcia tego pojazdu z połowy września.
















Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(13)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

Ktoś nie wytrzymał i wywiózł go na złom!

2009-10-08 | 12:47:32 |  z

Bardzo ciekawy artykuł.

2009-10-08 | 13:14:15 |  Marcin

Faktycznie ciekawy temat....

2009-10-08 | 14:36:38 |  Kate_Ww

Panie Kamilu a ja ostatnio póściłem bonka i terz zniknoł...;]
Można coś na ten temat napisać;]?

2009-10-08 | 14:52:04 |  Sqvar

Jest i Kate, wiecznie niedopieszczona nimfomanka
Idż do parku pozbieraj kasztany

2009-10-08 | 18:11:48 |  Roman

Panie Romanie- ale z Pana młot. Proszę iść do apteki- tam Pana poratują i zwiększy się moc. Facet musi się dowartościować, ale przez jakieś tekściki obraźliwe nie jest to możliwe.Powodzenia.

2009-10-09 | 08:23:26 |  Kate_Ww

Ale ,żałować to nie ma czego(rzęch)Ani tym odjechać bo bez kół, jedynie widzę kierownica na chodzie.Może się mylę?

2009-10-09 | 14:37:16 |  mieszkaniec

wow może go UFO porwało ?? Totalnie idiotyczny artykuł .... Żenada bez komentarza

2009-10-10 | 17:08:14 |  Kris

myślę, ze ten artykuł jest idealnym wstępem do Twojego tomiku poezji dotyczącego między innymi piłki nożnej :) od razu byłoby wiadomo, że tego czytać się nie powinno ;)

2009-10-11 | 10:59:18 |  Marek

widać praktykę dziennikarską rodem z Super Expressu:) cóż... jak nie ma o czym pisać, trzeba pisać o niczym...

2009-10-12 | 13:08:56 |  kątecczanin


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2779 | komentarzy: 13
dodał: Kamil Skrzypek | 2009-10-08 | 12:31:20
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2009-10-09  godz. 12:20:53
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!