strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Dziura na święta - Droga przejezdna
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Dziura na święta - Droga przejezdna
2009-11-01 | 08:37:09


- R E K L A M A -

Niebywałą bezmyślnością wykazali się robotnicy pracujący na ulicy Mireckiego w Kątach Wrocławskich. We wtorek wykopali rów, który poważnie zakorkował główną arterie do największego cmentarza w mieście. Być może panowie robotnicy zapomnieli, że 1 listopada jest Wszystkich Świętych i ulica Mireckiego przyjmuje znacznie większy niż zazwyczaj ruch. Fakt faktem prac nie udało się zakończyć w terminie i osoby zmierzające na cmentarz maja utrudniony dojazd.

Po 14 dniach robotnicy uporali się z pracami na ulicy Mireckiego. Brawo!
Tempo godne krajów trzeciego świata.




























Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(9)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

No przecież to jest po naszemu!Przecież było by nam za dobrze!Musimy się pomęczyć!

2009-11-01 | 18:56:33 |  mieszkaniec

Pracę trzeba szanować!Oni pokazali kto rządzi na drodze!No i się udało!

2009-11-02 | 20:19:02 |  mieszkaniec Kątów

Wykonawca musiał dostać zezwolenie na zajęcie pasa drogowego. Czyli pretensje do urzędników, że akurat wydali zezwolenie w takim czasie!

2009-11-03 | 10:57:01 |  darek

Żeby wykonawca podchodził do sprawy jak do własnej posesji to być może tego by w ogóle nie było!A tak mamy co mamy.

2009-11-03 | 11:21:41 |  kąty wr.

niesamowite... toż to... SKANDAL!!

2009-11-05 | 18:22:59 |  kątecczanin

oczywiście,że tak!

2009-11-05 | 20:20:10 |  k

wielkie mi halloo...

2009-11-05 | 20:55:58 |  krisss

Zniknęła dziura!

2009-11-09 | 16:33:38 |  m

burmistrz wpadł rano idziura zniknęła

2009-11-11 | 19:49:35 |  drogowiec


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 1573 | komentarzy: 9
dodał: Kamil Skrzypek | 2009-11-01 | 08:37:09
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2009-11-18  godz. 19:12:11
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!