strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
niedziela , 16 czerwca 2019 
imieniny:  Aliny, Justyny 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Tam musi być chodnik!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1416
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Tam musi być chodnik!
2009-11-09 | 18:46:47


- R E K L A M A -

Czytelnicy informują nas o pilnej potrzebie budowy chodnika na ulicy Popiełuszki w Kątach Wrocławskich. Droga, która łączy miasto z autostradą A4 w ostatnich miesiącach notuje wzrost natężenia ruchu. Chodnik w tamtym miejscu jest wskazany i to jak najszybciej. Tym bardziej, że w okolicach autostrady powstają nowe zakłady pracy. Ich pracownicy nie rzadko muszą narażać własne zdrowie idąc poboczem. Mam nadzieję, że władze gminy/powiatu dostrzegą ten problem zanim stanie się komuś krzywda.



Ulica Popiełuszki




Ulica Popiełuszki


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(9)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

Ze tam jeszcze nie doszło do tragedii!Ten chodnik musi tam powstać!

2009-11-09 | 18:58:32 |  mieszkaniec Kątów Wr.

chodnik zrobią jak pokaże się pedofil

2009-11-11 | 19:44:42 |  mieszkaniec kątów

władze gminy dostrzegają pism do DZDW sam widziałem kilka problem jednak w tym, że to jest droga wojewódzka a kto jest tam naszym radnym?

2009-11-11 | 21:10:02 |  Kuba

Ja nie wiem,kto to jest?

2009-11-12 | 09:04:57 |  mk

Radni wojewódzcy z naszego okręgu:
1. Adamczak Wojciech (PSL) Jakubikowice
2. Hreniak Paweł (PiS) Wrocław
3. Milczanowski Piotr (PiS) Godzięcin
4. Stasiak Dariusz (DŚ XXI) Milicz
5. Łapiński Marek (PO) Trzebnica
6. Pilawa Jacek (PO) Ścinawa Polska
7. Berus Wacław (nz) Grabowno

2009-11-12 | 09:33:17 |  darek

Taki mały odcinek a ile trzeba się naprosić.

2009-11-12 | 15:15:54 |  K Ą T Y W R.

Czytelnicy informują!Radni!Przecież to zwykła osoba wiedziała by ,że tam ma być chodnik.Jeszcze tam przechodzą i jezdzą rowerami osoby skracające sobie drogę przez ogródki działkowe.

2009-11-12 | 17:18:34 |  dziłakowicz

to jest droga powiatowa z mietkowa do kątów

2009-11-15 | 19:42:46 |  zolo

To jest droga wojewódzka 347 (kończy się przy węźle autostradowym). Powiatowa zaczyna się za autostradą.

2009-11-16 | 19:07:48 |  darek


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2022 | komentarzy: 9
dodał: Kamil Skrzypek | 2009-11-09 | 18:46:47
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!