strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Nowy budynek powiatu
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Nowy budynek powiatu
2009-11-18 | 19:30:16


- R E K L A M A -

Starostwo Powiatu Wrocławskiego zmienia siedzibę. Do tej pory mieszkańcy załatwiali sprawy w budynku przy ulicy Podwale 28 we Wrocławiu. Od 7 grudnia władze powiatu przeprowadzają się do nowej siedziby przy ul. Kościuszki 129. Nowy gmach ma 7 tys. mkw. Powierzchni i kosztował 35 milionów złotych.
Obiekt, położony w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP i PKS, posiada szereg rozwiązań funkcjonalnych, wpływających bezpośrednio na podniesienie jakości obsługi klientów, tj.:

  • przystosowanie dla osób niepełnosprawnych (3 windy),
  • nieodpłatny parking,
  • kompleksowa sala obsługi,
  • sala operacyjna Wydziału Komunikacji z dwukrotnie większą liczbą stanowisk obsługi.
Funkcjonalność nowego budynku pozwoli na załatwianie spraw nie tylko w Starostwie, ale również w następujących jednostkach:
  • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Powiecie Wrocławskim,
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu,
  • Powiatowy Zakład Katastralny we Wrocławiu (od 1 lutego 2010 r.).

Wrocławski powiat ziemski grupuje 9 podmiejskich gmin:
  • Czernica,
  • Długołęka,
  • Jordanów Śląski,
  • Kąty Wrocławskie,
  • Kobierzyce,
  • Mietków,
  • Sobótka,
  • Święta Katarzyna,
  • Żórawina.

za www.powiatwroclawski.pl i www.naszemiasto.pl




Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(6)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

fajnie :)

2009-11-19 | 06:52:39 |  Edi

Co można innego zrobić za 35 mln złotych? Macie jakieś pomysły? Czas start!

2009-11-19 | 09:31:58 |  exec

Pojechać w kosmos!

2009-11-19 | 15:44:44 |  mieszkaniec

super!wreszcie normalne warunki do osługi mieszkanców powiatu wrocławskiego!

2009-11-20 | 10:17:57 |  krzyś

złodzieje

2009-11-20 | 20:51:29 |  jhfg

Świetnie! Nareszcie nasze kochane urzędaski mają odpowiednie warunki do pracy!Szkoda, że nie można było wydać 70 mln, a może tak qrwa ze setkę wypierd@lić na nic nieznaczącą inwestycję, która i tak nic nie usprawni, chyba że drogę niepełnosprawnym, którzy co dzień odwiedzają kataster, żeby wypełnić kolejny wniosek o wydanie kolejnych warunków... Przestańcie... kolejny pic na wodę , zamydlający wASZE i tak już zamydlone oczy propagandą rodem z "lepszych" czasów... Pier@olę inwestycję w nic nie znaczące budynki wznoszone metodą : " jest o to kolejny, piękny, duży, niepotrzebny..."
Ilu kolejnych urzędasków i urzędaskopodobnych stworów zostanie powołanych do życia co by ten mega-architektoniczny-cud-obsługi-g@wna, za 3000pln netto miesiecznie obsługiwać???
Jasna cholera niech to wszystko weźmie, a drogi w Sośnicy nie zrobili :)Pzdr :)

2009-11-20 | 21:07:37 |  krisss !!!!!!!!!


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 1658 | komentarzy: 6
dodał: Kamil Skrzypek | 2009-11-18 | 19:30:16
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!