strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Tragedia na drodze
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Tragedia na drodze
2009-12-11 | 18:35:52


- R E K L A M A -

Z informacji, do jakich dotarł portal katywroclawskie.com wynika, że w śmiertelnym wypadku we Wrocławiu uczestniczył 19 letni mieszkaniec Kątów Wrocławskich.
Przypomnijmy 8 grudnia w godzinach nocnych Peugeot 106 uderzył w słup. Do zdarzenia doszło u zbiegu ulic Karkonoskiej z Jeździecką we Wrocławiu. Prawdopodobną przyczyną kolizji była nadmierna prędkość.

Kilka dni wcześniej do groźnie wyglądającego wypadku doszło także w Pełcznicy. Tir zderzył się z osobowym BMW. Kierowca samochodu osobowego doznał złamania obojczyka.

Współczujemy rodzinie i znajomym ofiary wrocławskiego wypadku. Apelujemy, aby kierowcy zachowali szczególną ostrożność.


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(5)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

To wielka tragedia!Taki młody....

2009-12-11 | 19:49:53 |  mieszkaniec Kątów Wr.

Szkoda Maćka naprawdę był spoko ziomem i uważam że nie zasłużył na taką śmierć

2009-12-11 | 21:25:41 |  Motobi

Tak przykro że już go nie ma z nami... [*]
Wyrazy współczucia dla jego bliskich i przyjaciół...

2009-12-19 | 22:44:50 |  koleżanka

Nadmierna predkosc i alkohol!!!! Szkoda chlopaka, ale sam sobie winien...

2010-01-03 | 20:03:57 |  ja

Do uzytkownika o ksywce Ja.Czlowieku,jezeli nic nie wiesz to nie pisz,bo jestes zalosny.Jaki alkohol,skad Ty bierzesz takie newsy?Powiedz kim jestes,a ja Ci pokaze alkohol idioto.Ludzka tragedia a Ty glupoty wypisujesz nic nie wiedzac na ten temat.Przepraszam za moj jezyk,ale nie moge wytrzymac jak widze takie bzdury!

2010-02-09 | 23:32:17 |  W_temacie


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2436 | komentarzy: 5
dodał: Kamil Skrzypek | 2009-12-11 | 18:35:52
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2009-12-12  godz. 10:52:17
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!