strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Hala od środka! ZDJĘCIA!!!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Hala od środka! ZDJĘCIA!!!
2010-01-04 | 18:43:23


- R E K L A M A -

Po raz pierwszy serwis katywroclawskie.com pokazuje mieszkańcom wnętrze największej inwestycji w Kątach Wrocławskich. Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Brzozowej wartej blisko 15 milionów złotych. Termin oddania obiektu do użytku po raz kolejny został przesunięty. Początkowo miał być to grudzień 2009, potem luty 2010. W numerze 24 Expressu Wrocławskiego Burmistrz Antoni Kopeć ogłosił nową datę "Budowa jest na ukończeniu. Jesteśmy w przededniu odbiorów, a w marcu dokonamy uroczystego otwarcia." Tym czasem władze miasta oficjalnie otworzyły wyremontowany Dom Kultury.
Swoją drogą może warto byłoby nazwać nowy sportowy obiekt. Wzorem jest tutaj Łódź gdzie istnieje "Atlas Arena".

P.S Zwiedzanie kąteckiej hali możliwe było dzięki uprzejmości pracowników budowy.















































































Parkiet









































Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(15)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

może na wakacje otworzą...

2010-01-05 | 00:23:54 |  Edi

Nowa hala prezentuje się nieżle ale co ze starą(może by tak ją wyremontować z zewnątrz)Co do nazwy hali proponuję:Gminna-Arena"

2010-01-05 | 10:20:30 |  mieszkaniec

Otworzą miesiąc - dwa przed wyborami ;-)

Jeszcze się w lokalnych gazetach zdjęcie zamieści i można zamykać kampanię wyborczą ;-)

Natomiast hala prezentuje się naprawdę dobrze. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie się w niej działo sportowo.

2010-01-05 | 16:40:24 |  exec

A będzie w tej hali siłownia z prawdziwego zdarzenia?

2010-01-05 | 21:14:11 |  XX

Nie mylcie terminu zakonczenia przez wykonawce czasu na wszystkieinspekcje sanepid dozor straz i inne po ktorych ma byc otwarcie aleuroczyste tak jest wszedzie

2010-01-06 | 11:50:48 |  AL

Może cos w nazwie hali związane z kąteckimi lwami np; lion arena albo coś zpolszczonego jaskinia lwa

2010-01-06 | 18:17:20 |  itp

Z jakimi lwami ? może Motobi Arena ? czy was wszystkich pogieło z tym Motobi dzisiaj jest jutro nie ma !!!!!

2010-01-06 | 19:55:21 |  >>>

"Nad Bystrzycą Arena"
Kąty leżą nad Bystrzycą, jak również historia sportu w Kątach, zawsze łączona była z klubem Bystrzyca.

2010-01-06 | 20:08:28 |  bystrzyca

A może Hata Wója Sqvara:]

2010-01-07 | 09:31:46 |  Sqvar

Kąty ratusz piąty-Arena"

2010-01-07 | 09:48:09 |  xv


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 5499 | komentarzy: 15
dodał: Kamil Skrzypek | 2010-01-04 | 18:43:23
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!