strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Przedszkole rośnie ZDJĘCIA!!!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Przedszkole rośnie ZDJĘCIA!!!
2010-03-03 | 19:19:16


- R E K L A M A -

Budowa przedszkola w Kątach Wrocławskich porusza się zgodnie z planem. Widać już zarys bryły nowego obiektu.

































Pierwsza część obwodnicy do 2011

Połączenie dróg 346 i 347 jest pierwszym etapem budowy obwodnicy Kątów Wrocławskich. Jej projekt jest wpisany w strategie Rozwoju Gminy Kąty Wrocławskie do roku 2020 (Program Wygodna i Bezpieczna komunikacja i Program: Zmniejszenie uciążliwości ruchu kołowego dla mieszkańców gminy). Nowa droga połączy ulice Przemysłową z ulicą Popiełuszki na wysokości restauracji Azyl. Przebudowana zostanie również ulica Spółdzielcza. W ramach projektu powstaną również chodniki i oświetlenie. Część inwestycji zostanie pokryta z funduszy Europejskich.

P.S Chciałem zapewnić, że dalej będziemy monitorować i skrupulatnie opisywać gminne inwestycje oraz pracę lokalnych instytucji publicznych.


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(13)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

Już pokazałeś w poprzednim artykule jak monitorujesz lokalne inwestycję .

2010-03-04 | 14:28:25 |  ziemek

Błędów nie popełniają tylko ci co nic nie robią!

2010-03-04 | 21:26:22 |  ebi

"Nowa droga połączy ulice Przemysłową z ulicą Popiełuszki"
Przepraszam, a ta Przemysłowa to niby gdzie leży? Bo coś mi się wydaje że władze chcą ul.Okrzei od miasta odciąć?!

2010-03-05 | 06:26:05 |  Sqvar

Chyba Cię porąbało to Ty Kątów nie znasz idż do lekarza aby zapisał ci coś co cię odczuli na władzę

2010-03-06 | 21:39:05 |  Do Sgvar

Do debila powyżej...Twoją starą porąbało że cie z #@!%em w kiblu nie spuściła zaraz po rozwiązaniu;]

2010-03-07 | 11:43:30 |  Sqvar

ZABOLALA CIE PRAWDA???!!! CZESTO TU ZAGLADAM I ZYGAC MI SIE CHCE JAK CZYTAM TWOJE KOMENTARZE!

2010-03-08 | 18:28:56 |  DO SQVAR!!

To rzygaj, w końcu to twoja klawiatura;] a twoja prawda może co najwyżej boleć twoich rodziców że spłodzili taka pokrake...

2010-03-09 | 11:00:19 |  Sqvar

.... hhhhmmm..... poziom wypowiedzi sqvar jest faktycznie na poziomie.... muszli klozetowej....
Odcięcie ul. Okrzei do miasta?... Budowa pięknej, nowej drogi dojazdowej do tych głębokich peryferii jest dla cIEBIE odcięciem??? Tłuszczo nieporadna!! Nie pamiętasz, jak jeszcze niedawno pi#@!%eś, że nie masz jak do domku dojeżdżać???
Żenua typowa, dla poirytowanego mieszczanka, nie wiedzącego czego chce od życia.. "Władza" nie buduje źle... buduje jeszcze gorzej.. Może się wyprowadź z NASZEGO kochanego miasta do np: Chmielowa:D będziesz miał rejestracje DSR :D i nie będziesz się w końcu wpie@#$%ł do naszych kąckich spraw! Zrozumiano?! Spocznij! Mandżur zwijaj!
Pzdr :)

2010-03-10 | 20:07:53 |  krisss

Głębokie peryferie....buahahahaha:D Takie czopki jak ty nie zasługują na ciętą ripostę od mistrza Sqvara, ale zasługują na wiosennego liście;] a że wiem gdzie żeś "nie posiany" to rozglądaj się...liście lecą z drzew...

2010-03-11 | 06:20:02 |  Sqvar

Hahaha :D zalosny ten typek jest bez jaj! Sqvar kupa!! nazryj sie sianka i stul trepa...

2010-03-11 | 09:18:41 |  AWI


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 4486 | komentarzy: 13
dodał: Kamil Skrzypek | 2010-03-03 | 19:19:16
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!