strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
poniedziałek , 19 sierpnia 2019 
imieniny:  Juliana, Bolesława 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Moto-szaleńcy - NASZA INTERWENCJA
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
941 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Moto-szaleńcy - NASZA INTERWENCJA
2010-08-16 | 19:10:11


- R E K L A M A -

Do portalu www.katywroclawksie.com napłynął list od mieszkańca Kątów Wrocławskich (tożsamość znana redakcji) z prośbą o naświetlenie problemu motocyklistów łamiących prawo w naszym mieście i gminie. Postanowiliśmy zająć się sprawą nadmieniając, iż nie dotyczy on wszystkich właścicieli jednośladów, którzy w przeważającej większości są wzorowami uczestnikami "drogi".

W sezonie letnim ulice Kątów Wrocławskich i okoliczne wsie opanowali motocykliści. Widok fana jednośladu pędzącego na jednym kole już nikogo nie dziwi. Stuningowane skutery, motory typu "enduro", japońskie ścigacze i luksusowe motocykle typu "Harley-Davidson". Wszystkie te maszyny są zmorą mieszkańców miasta i okolicznych wsi. Nie dość, że kierowcy jednośladów łamią nagminnie prędkość to jeszcze poziom hałasu z ich silników kilkukrotnie przekracza normy. Policja powinna zacząć wreszcie działać.
Lista ulic, gdzie grasują moto-fanatycy: Nowowiejska, 1-go Maja, Brzozowa, Wolności, Mireckiego, Wrocławska, droga Sokolniki-Kozłów, droga Krobielowice-Sośnica, droga Sadków-Małkowice.


Maciej Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(12)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

problem faktycznie nabrzmiewa.dotyczy to jednośladów oraz kładów.najbardziej uciążliwa dla mieszkańców wymienionych ulic jest jazda "w tą i spowrotem" - jakby nie mieli pomysłu na kierunek jazdy oraz ilość decybeli wydawanych z tych pojazdów. oczywiście nie wszyscy użytkownicy to barany, ale niestety jest nie mała ilość typowych buraków, szpanerów. Oczywiście problemem - nie poruszanym w tym artykule - jest jazda tych użytkowników po parku krajobrazowym. trudno powiedziec co z nimi zrobic - moze niech sobie wyjezdzaja poszlec na A4 - a nie zatruwać okolic znych mieszkańców. pocieszajace jest ze niedługo przyjdzie jesien, a pozniej zima - i bedzie troche spokoju. Ale problem jest i dobrze że został tu poruszony.

2010-08-16 | 21:15:31 |  lludy

Najgorsza to jest ta jazda quadem w nocy w rynku no i afery rodzinne przy banku spółdzielczym. Tam to można film nakręcić....szok

2010-08-17 | 10:38:45 |  zniesmaczona

W Pełcznicy też szaleją na motorach po głównej ruchliwej przecież trasie,jeżdzą nimi małoletni na których policja nie zwraca uwagi! Dzieciaki jeżdzą nietylko motorami ale też samochodami ciężarowymi i koparkami! Zróbcie coś skoro policja nic nie robi! zanim komuś soś się stanie.

2010-08-18 | 10:42:05 |  mysza

Zapytajmy jeszcze ilu z tych Panów posiada prawo jazdy kat A? Prawdziwi motocykliści mają klasę. Ci szalejący po kątach jej nie mają i prawa jazdy często też nie - zwyczajni pozerzy.

2010-08-18 | 15:18:30 |  Obywatelka

głośne motocykle sa bezpieczniejsze ponieważ je słychać z dala i kierowcy w samochodach mogą je zobaczyć, a nie jak się często zdarza zajeżdzać drogę , bo nie patrzą w lusterka.
dlaczego jest interwencja w sprawie motocykli szybko jeżdzących i głośnych?!
mało jeżdzi tunerów z głosńymi wydechami słuchających muzyki , że szyby lecą często pijani! albo dzieci jeźdzące traktorami po wsiach!
ten artykuł to bicie piany .

2010-08-18 | 17:33:00 |  trol

buhahahahaha!!!! za głośne motory!!!! buhahahahaha!!!! brak mi słów.... no nie nie... co za idiotyczny artykuł.... motory są seryjnie głośne, przechodzą badania techniczne, mają opłacone OC i mają pełne prawo być uczestnikami dróg publicznych, więc... hahahahhaha!!!! już niedługo będzie jeszcze głośniej:D

2010-08-18 | 19:00:25 |  krisss brruummm :D

Problem jednośladów to jest, ale tyczy się dzieciaczków, którym "kochani" rodzice,w nagrodę za dobre oceny, kupili skutery nie wytłumaczywszy uprzednio co to jest kodeks drogowy. Podnoszenie kwestii decybeli w tym artykuliku jest żenującym przykładem zazdrości "nieposiadających".
do myszy....pod krzyż i modlić się...;]

2010-08-20 | 11:55:42 |  Sqvar

Żal mi ciebie krriss.Takie bzdury piszesz bo pewnie tobie nikt o północy pod oknem nie jeździ tak głośno że dzieci budzą się z krzykiem.Dzieciak jesteś i tyle.

2010-08-20 | 14:39:49 |  Grzegorz

haha no typowy artykuł dla sensacji.Motocykle i skutery sa dopuszczone do ruchu? sa,więc wy #@!%ć.A tak ogólnie to bardziej wku rwiaja te samochody z wieśniakami co stoją często na tbs,parkingu albo przejeżdżają z muzyką na full o 1 w nocy.

2010-08-21 | 11:41:32 |  Baranek Bozy

krisss ma racje,za nie długo bedzię nas jeszcze więcej !!

2010-08-24 | 14:47:05 |  o2o


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2633 | komentarzy: 12
dodał: Maciej Klag | 2010-08-16 | 19:10:11
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2010-08-16  godz. 19:11:34
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2010-08-16  godz. 19:10:38
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!