strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  PROGRAM DOŻYNEK 2010r.
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




PROGRAM DOŻYNEK 2010r.
2010-08-21 | 15:53:12


- R E K L A M A -

PROGRAM DOŻYNEK 2010r.

  • Sobota 28 sierpnia 2010r.
    • Godz. 14.00 program ekologiczny "Akcja Segregacja" , promowanie selektywnej zbiórki odpadów w formie gier i zabaw dla dzieci i młodzieży takich jak:
      • "Świat bez śmieci"- zabawa plastyczna dla dzieci i młodzieży
      • Ekokręgle
      • I Spotkanie z Ekoludkiem
      • "Segregujesz- zyskujesz"- gra zręcznościowa dla dzieci i młodzieży
      • Konkurs na najlepsze przebranie z odpadów
      • II Spotkanie z Ekoludkiem
      • "Z Ekologią na TY"- zbiór gier i zabaw dla dzieci i młodzieży
  • Niedziela 29 sierpnia 2010r.
    • Godz. 13.00 uroczysta Msza Św.w kościele p.w. św. Ap. Piotra i Pawła w Kątach Wr.
    • Godz. 14.00 przemarsz korowodu dożynkowego do miejsca imprezy z udziałem zespołu muzyki polskiej MOKOSZA z GOKIS
    • Godz. 14.30 występ zespołu muzyki polskiej MOKOSZA z GOKIS
    • Godz. 15.30 ogłoszenie wyników konkursu na najładniejsze sołectwo i wieniec dożynkowy
    • Godz. 16.30 zespół AVOCADO
    • Godz. 18.00 występ zespołu FOLK OPERACJA
    • Godz. 19.30 biesiada dożynkowa z zespołem HANUTA
    • Godz. 21.00 gwiazda wieczoru T.LOVE
    • Godz. 22.35 widowisko sceniczne , laserowo-pirotechniczne

Wystawa „Polskie stroje ludowe” - wystawa kolorowych ilustracji sala wystawowa GOKiS

Imprezy sportowe

  • 28 sierpnia 2010r. o godzinie 17.00 na boisku sportowym GOKiS przy ul. Zwycięstwa obok parkingu - trening oraz mecz najlepszej polskiej drużyny w futbolu amerykańskim KS Devils Wrocław
  • 29 sierpnia 2010 r. o godzinie 15.00, na parkiecie hali widowiskowo-sportowej GOKiS w Kątach Wrocławskich, prz ul.Brzozowej -mecz piłki ręcznej pomiędzy Śląskiem Wrocław a drużyną GOKiS Kąty Wrocławskie.


Maciej Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(18)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

no no no... T.LOVE w Kątach.... W końcu coś :) Pzdr :)

2010-08-21 | 17:53:27 |  krisss

Ciekawe po co po raz kolejny przyjechały karuzelki bez odbiorów UDT. Niebezpieczna zabawa. Brak przeglądów. To tak dba się o bezpieczeństwo najmłodszych?? Nieświadomość rodziców, którzy pozwalają na takie zabawy jest wielka.

2010-08-24 | 17:03:36 |  niedlatychkaruzeli

i znowu cyrk!rozłóżcie się koło nowej hali ,wiecznie to samo,krzyki itd!

2010-08-24 | 17:17:24 |  lk

witajcie poco gmina wybudowala scene jesli dalej wydaje kase na wyporzyczanie ? czy oni naprawde niemaja co z kasą robic ?

2010-08-28 | 14:00:42 |  mieszkaniec kątów

przyłączam sie do pytania w sprawie sceny !!! moze ktos to wyjasnic ??? zenada na calego. Moje drugie pytane mamy scene - a impreza raz w roku, mamy w nowej hali widowiskowej piekne pomieszczenie mogace goscic np kabarety i tam tez nic sie nie odbywa!! czy ludzie zajmujacy sie tym wszystkim naprawde sa az tacy zacofani ze budujemy cos po to aby tylko stalo i reprezentowalo ?

2010-08-28 | 15:24:19 |  zirytowany

Wybudowana scena nie posiada wykończenia wygłuszającego-przed każdym występem mają zastrzeżenia menadżerowie artystów więc wydawane są pieniądze na wygłuszenie na czas koncertu. Zadaszenie jakiej wartości jest potrafi ocenić nawet laik-można sobie wyobrazić co dzieje się na scenie jak pada i wieje...Kto rozstrzygnął przetarg na projekt i wykonanie takiego bubla? Kto za to zapłacił?? Ja , Ty i Ty czyli my podatnicy...

2010-08-28 | 15:51:44 |  HPM

Kolejny raz miałam okazję przekonać się,że Dom Kultury kulturę ma niestety tylko w nazwie.Sobotniego popołudnia wybrałam się z rodziną na szeroko reklamowany przez gminę program dla dzieci.Były oczywiscie konkursy i rózne zabawy dla dzieci.Niestety mniejsze dzieci nie miały zbyt wielkich szans w rywalizacji z 14-15 latkami rozpychajacymi się łokciami.Bardzo poirytowała mnie wskazówka jednej z mam popychających nastoletniego chłopaka do udziału w konkursach;pchaj się gdzie się da i wyszarp co się da.
I tak jest za kazdym razem.Nie chodziło mi też o nagrodę ale przyznam,że mi jako dorosłej osobie było przykro patrzeć na maluchy kilkuletnie stojące ze smutną miną.Przekonałam się,że w życiu trzeba rozpychać się łokciami już od najmłodszych lat.Szkoda tylko,że taką lekcję życia dostałam własnie w Domu Kultury.Ja naiwna liczyłam na to,że spędzę miło czas z dzieckiem i z rodziną.Nie wiem jak to się dzieje,że imprezy organizowane w nowej Hali Sportowej mogą odbywac się w przyjaznej i sympatycznej atmosferze,a w ''Domu Kultury''jest odwrotnie.

2010-08-28 | 18:17:33 |  mocno poirytowana mama

Wydają kase niezastanawiając sie czy spełnia wszystkie wymogi podstawowe ;/ ktoś wydał decyzje na zbudowanie taj anie innej sceny .. ;/ zamiast kase wydac na cos innego to oni dalej bedą wydawac na to samo ...

2010-08-28 | 18:19:31 |  mieszkaniec kątów

Do mamy to jest tak zawsze.Ale nie ma się co przejmować.

2010-08-28 | 19:42:43 |  fg

Rewelacyjny koncert T Love:-)Muniek w świetnej formie...Zespół zgrany...widać, że ma przyjemność z koncertowania. Cudne widowisko laserowe...i fajny był ten Avocado...ale przystojniacy i do tego utalentowani:-)...Fajny, przyjazny program...naprawdę miło się zaskoczyłam...

2010-08-30 | 11:23:57 |  Alina


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 4496 | komentarzy: 18
dodał: Maciej Klag | 2010-08-21 | 15:53:12
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!