strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Późne wybory
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Późne wybory
2010-09-29 | 17:50:30


- R E K L A M A -

Wyjątkowo późno zaplanowano w tym roku wybory samorządowe. Premier Donald Tusk wyznaczył datę pierwszej tury na 21 listopada 2010. Druga tura odbędzie się 5 grudnia 2010. Prawdopodobnie o najwyższy Urząd w Gminie, stanowisko Burmistrza ponownie powalczy Antoni Kopeć. Nie jest znany jego rywal. Cztery lata temu był nim Jacek Selwesiuk, który uzyskał aż 23,5 procent głosów. Frekwencja wyniosła 42 procent.


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(15)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

A więc wszystko bedzie po staremu!

2010-09-29 | 19:39:22 |  q

czasami lepsze stare a sprawdzone niż nowe i niepewne...

2010-09-30 | 09:35:52 |  lludy

tak pewnie - "lepszy stary wróg na własnej krwi wychodowany niż nowy" - bierz cep i idż w pole bo zatrzymałeś się w latach 80 tak samo jak większość tego zarządu gminy!!! zero KONTYNUACJI czas na zmiany!!!

2010-09-30 | 09:44:29 |  mieszkaniec gminy

przedstaw mądralo jakieś interesujące propozyce, bo zmiana dla zmiany jest po prostu głupia. Zmiany są potrzebne na lepsze a nie dla nich samych. Apropos nie mam nic wspólnego z obecną władzą a tylko wymagam od dyskutantów racjonalności a nie"gorącej głowy"

2010-09-30 | 09:57:07 |  lludy

Ja mam typy kandydatów na burmistrza. Jest w gminie mnóstwo uczciwych, godnych tego stanowiska osób.

2010-09-30 | 10:33:20 |  Kate_Ww

Ja też nie mam do tych władz nic ale niech coś zrobią dla tej piłki,która jest numerem 1 w Katach!

2010-09-30 | 13:43:59 |  gh

proszę bardzo pierwszy z brzego H.Kuryś - więcej zrobił przez dwa lata jako sołtys w Smolcu dla gminy niż Kopeć przez osiem jako burmistrz nie mówiąc o Repsie!

2010-09-30 | 14:23:26 |  mieszkaniec gminy

Taaa a Kuryś zrobił wszystko sam, bez niczyjej pomocy, bez burmistrza, bez radnych, bez urzędników. Samowystarczalny gość, nic tylko na rękach nosić, no Bóg niemalże...bla bla bla

2010-09-30 | 23:45:02 |  brum brum

Ciekawe czy Pan Burmistrz pokwapi się chociaż o jakiś program wyborczy czy już z góry założył że wygrał i nie ma co kasy wywalać i spu#@!%?

2010-10-01 | 10:25:56 |  Sqvar

Narzekacie na burmistrza a ja jestem ciekaw co by było z tej naszej piłki gdyby nie dał tych 200tys co rok na Motobi tylko tak jak w Sobótce 60

2010-10-01 | 11:55:30 |  kibic ale myślący


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2917 | komentarzy: 15
dodał: Kamil Skrzypek | 2010-09-29 | 17:50:30
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!