strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Gmina Katy Wr. tonie w śniegu a co na to Ratusz?
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Gmina Katy Wr. tonie w śniegu a co na to Ratusz?
2010-12-02 | 21:13:08


- R E K L A M A -

Gmina Kąty Wrocławskie tonie w śniegu – tvn24 podaje – zjazd z autostrayd A4 do Katów Wrocławskich nie drożny – tutaj zaraz usłyszmy „to nie nasza droga” ale co z resztą gminy – problem jest prozaiczny – skro gmina rozpisała przetarg na odśnieżanie 24 listopada a dzisiaj upłynął termin składania ofert to istotne jest pytanie KTO MA ODŚNIEŻAĆ?

Dla zainteresowanych przetarg: ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH I POWIATOWYCH NA TERENIE GMINY KĄTY WROCŁAWSKIE W SEZONIE 2010/2011


Piotr Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(7)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

KONTYNUACJA z zeszłego roku... Ludzie nic się nie zmieni, dopóki nie zmieni się rada miasta! Brawa dla tych, co głosowali za Kontynuacją. Stan dróg to Wasza wina!

2010-12-02 | 21:42:18 |  Skiba

Ale o co chodzi? Jeździ się przecież zupełnie spoko, a nieodśnieżone chodniki tu i ówdzie to przecież nie gmina tylko mieszkańcy.

2010-12-02 | 21:52:54 |  P

to nie wina ratusza, to nasza że tu mieszkamy

2010-12-03 | 07:22:55 |  zolo

najlepiej niech mieszkańcy odsnieżają a wy idżcie po kasę!I tak w kółko macie....Do roboty!!!!

2010-12-03 | 16:03:35 |  qw

już w ubiegłym roku w lokalnym radio można było słyszeć o zimowych problemach w gminie - w tym roku to nie było godziny by ktoś przynajmniej 3 razy nie skontaktował się z mediami i narzekał na nasze gminne drogi, z "pozdrowieniami" dla burmistrza włącznie!
powoli wstydzę się tego miejsca! czy w deszcz czy śnieg to na popiełuszki trzeba wyjść na jezdnię, 1-go maja przejść przez jezdnię nie można, a na fabrycznej do tej pory chodnika nie widać!
chowam dowód głęboko w kieszeń i nie wyciągam bez przymusu, żeby się ze wstydu nie spalić przez wybity tam adres...

2010-12-07 | 19:45:39 |  jeszcze kąteczczanin...

Jak to jest że widzę pługo-piaskarke która prawdopodobnie jedzie odśnieżać drogę wskazaną przez kogoś od górnie droga którą jedzie zaśnieżona i oblodzona a "on" pług podniesiony do góry. Dlaczego kierowca jadąc gdziekolwiek nie może mieć opuszczonego pługu?!

2010-12-08 | 22:33:04 |  mieszkaniec

dO mieszkańca: ponieważ zużywa więcej paliwa, pługu, samochodu i opon. jEdzie odśnieżać drogę za którą ma zapłacono.
pzdr :)

2010-12-10 | 22:46:25 |  krisss


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2505 | komentarzy: 7
dodał: Piotr Klag | 2010-12-02 | 21:13:08
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!