strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Spotkanie w sprawie dróg
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Spotkanie w sprawie dróg
2011-01-03 | 13:14:04


- R E K L A M A -

Komisja Spraw Społecznych przy Radzie Miasta w Kątach Wrocławskich na najbliższym spotkaniu zajmie się problemem dróg powiatowych, które biegną przez teren naszej gminy. Tematem obrad będzie także plan remontów, budowy i przebudowy Dróg Powiatowych.
Specjalnymi gośćmi będą Starosta Andrzej Szawan i V-ce Starosta Jerzy Fitek oraz Przewodniczący Rady Powiatu Michał Trębacz. Spotkanie odbędzie się 13 stycznia o 10:00.

Sołtys Smolca
Hieronim Kuryś


Oświadczenie Hieronima Kurysia - Radnego Powiatu Wrocławskiego

Na terenie miasta i gminy Kąty Wrocławskie zimowym utrzymaniem dróg gminnych i powiatowych objęte są drogi publiczne, w pierwszej kolejności odśnieżane są i posypywane mieszanką piasku i soli główne ciągi komunikacyjne, na terenie Smolca są to ulice: Główna, Dębowa, Chłopska, Wiśniowa i Polna.
Drogi boczne są odśnieżane (w miarę wolnych mocy) według natężenia ruchu, staramy się utrzymywać jak najwięcej dróg. W ramach akcji zimowej mamy do dyspozycji (na teren całej Gminy) 2 pługo-piaskarki i 2 samochody OSP (Małkowice i Gniechowice) z pługami śnieżnymi.
Przed świętami Bożego Narodzenia został wystosowany e-mail do wszystkich sołtysów na terenie Gminy Kąty Wrocławskie w sprawie rozeznania ewentualnej współpracy Gminy z osobami posiadającymi pługi śnieżna (wraz z nośnikami) w celu odśnieżania dróg gminnych w jednej lub kilku miejscowościach (chodzi o drogi boczne).

Sprawę prowadzi: Stanisław Chojecki inspektor wydziału PRII, tel. 71-390-72-37, e-mail: inwestycjie@katywroclawskie.pl


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(13)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

Warto by było zaprosić na takie spotkanie niejakiego p.Jamrozika,(specjalistę od dróg :-)), gość zna się przecież na blokowaniu takich inwestycji! (przynajmniej w poprzedniej kadencji!)

2011-01-04 | 09:05:48 |  Kątczanin

mi to już wystarczy tych specjalistów(przykład-kurnik piłkarski a miał być chlubą!)

2011-01-04 | 09:40:01 |  q

do Katczanina... nie wiem czy chodzi Ci o tego p. Jamrozika co ja znam ale z tego co wiem to on ma bardziej poukladne w glowie niz Ty i wiekszosc ludzi w radzie... popatrzcie co ta gmina reprezentuje?? ostatnio jadac w gory wszystkie drogi mialem suchutkie i czarniutkie a wjezdzajac do tej mialem bryly lodu i zaspy... to jst nie powazne!!!!

2011-01-04 | 15:51:11 |  zz

Czyli może ktoś wreście wyremontuje drogę na Wrocław przez Pietrzykowice. A szczególnie odcinek drogi w Sośnicy ,aż strach pomyśleć co tam będzie jak zima odpuści

2011-01-04 | 16:29:14 |  pozdrowienia dla radnych

do zz:
te drogi którymi wjeżdżasz do gminy to drogi powiatowe, a w radzie powiatu jest p. Jamrozik...

droga w Sośnicy to też droga powiatowa z tego co mi wiadomo...

2011-01-04 | 19:46:07 |  Skiba

aa dzekuje Skiba o uswiadomienie;] takze to ni ten jamrozik co sadzilem. przepraszam za pomylke. ale wracajac do tematu rozumiem ze sa to drogi powiatowe ale jednak inne gminy jakos radza sobie z tym by jednak drogi powiatowe na ich terenie byly odsniezone... a po drugie dla mnie utkwil w pamieci jeden odcinek drogi a dokladnie zakret ostatni na samotwor... to jest karygodne by pani mieszkajaca tam przy zakrecie wylewa scieki na droge i przez to jest tam lod wysokosci przynajmniej 5-10 cm... w ostatnim czasie jak tamtedy jezdze widzialem z 4 wypadki gdzie auta tam rozkladaly sie a gmina wlasnie nic nie robi bo droga powiatowa ale za to scieki gminne czz nie tak??

2011-01-04 | 21:01:38 |  zz

sprstowanie- zakret ze SKAŁKI na SAmotowor

2011-01-04 | 21:02:42 |  zz

Kuryś przestań oświadczać tylko powiedz kto zajmuje się drogami w powiecie bo w końcu tam masz działać tel do Chojeckiego to ja mam

2011-01-04 | 21:23:18 |  ar

do ar...wystarczyło 2min na znalezienie kto w powiecie zajmuje się drogami...żenada

http://www.powiatwroclawski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=690&Itemid=101

2011-01-05 | 06:15:34 |  Sqvar

A dlaczego komisja gminna ma się zająć problemem dróg powiatowych niech każdy robi co do niego należy wszyscy gadają debatują i co przecież jest komisja dróg przy radzie powiatu z przew A Jamrozikiem i niech z dala od polityki zajmują się swoimi drogami bo jak nie to ja się drugi raz na taki bayer nie nabiorę

2011-01-05 | 08:40:22 |  ar


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 3589 | komentarzy: 13
dodał: Kamil Skrzypek | 2011-01-03 | 13:14:04
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!