strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Romeo i Julia!!!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja
Romeo i Julia!!!
2011-02-03 | 14:36:07


- R E K L A M A -

4 lutego 2011 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kątach Wrocławskich czeka nas nielada gratka. Na "deskach" hali zostanie wystawiony miusical "Romeo i Julia".

Musical oparty jest na sztuce Wiliamma Shakespeara „Romeo i Julia”, co zwiększa jego walory edukacyjne, natomiast umiejscowienie klasycznego wątku miłości, nadziei, śmierci we współczesnym świecie, tworzy niecodzienne widowisko. Muzykę skomponował Janusz Stokłosa oraz Jim Steinman w aranżacjach Jacka Myćki, Tomasza Myćki, Sebastiana Jabłońskiego oraz Piotra Krakowskiego.

Tematem musicalu jest miłość dwojga młodych ludzi, nie umiejących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych w chwili rodzącej się wielkiej miłości. Sytuację bohaterów komplikują także pokusy współczesnego świata, tj. narkotyki, sex, nocny styl życia. W główny wątek wplata się także dramat pokoleń rodziców i dzieci, którzy nie umieją ze sobą rozmawiać, słuchać się i szanować swoich potrzeb. Młodzieńcza, bezkompromisowa miłość napotyka bezwzględność komercyjnego świata rodziców, pochłoniętych swoimi sprawami..

Na niezwykłą atmosferę muzycznego widowiska składają się: odważna gra aktorska, wspaniały wokal, żywiołowa choreografia taneczna, nowoczesna oprawa muzyczna (zespół muzyków), bogata scenografia, rozbudowane zaplecze techniczne oraz nowoczesne efekty świetlne.

W musicalu bierze udział 10 aktorów i wokalistów, 14 tancerzy, 4 muzyków oraz 9 osób obsługi technicznej.Plakat promujący.


Maciej Klag  - R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(2)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

Było super!!!! Szkoda ze tak mało ludzi

2011-02-06 | 20:24:54 |  Maks

Super przedstawienie, niech nikt nie mówi, że nie wiedział, ponieważ informacje o różnych wydarzeniach kulturalnych są wcześniej nagłaśniane. Nasza kątecka społeczność jest bardzo oporna. Każdy umie tylko narzekać, że nic się nie organizuje dla mieszkańców, co nie jest prawdą. Wystarczy poczytać informacje w biuletynie kąteckim oraz w biuletynie Ośrodka Kultury, plakatach. Tam zawsze można znaleźć bieżące informacje, co dzieje się w naszym mieście.Każdy może znaleźć coś dla siebie.

2011-02-08 | 09:55:39 |  mieszkaniec


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2810 | komentarzy: 2
dodał: Maciej Klag | 2011-02-03 | 14:36:07
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!-reklama-


  strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura     oświata 
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2012 www.katywroclawskie.com & www.katywroclawskie.gmina.pl
projekt i wykonanie: Klag & C.o.

www.katywroclawskie.com ver. 2.1(build)


Materiały eksploatcyjne do drukarek i kserokopiarek - toner, tusz, głowica, bęben, developer, wywoływacz firm Xerox,Canon, Hewlett Packard - HP, Sharp, Minolta, Panasonic, Lexmark, Brother, Apple, Gestetmer, Lanier, Oki, Samsung, Konica, Kyocera, Mita, Nashuatec, Nec, Ricoh, Toshiba, Utax, Epson, NRG, Rex Rotary