strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Śmieci przed Halą Widowiskowo-Sportową
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Śmieci przed Halą Widowiskowo-Sportową
2011-04-15 | 12:53:51


- R E K L A M A -

W przypadku inwestycji za blisko 15 mln zł wydawałoby się, że wszystkie elementy będą "dopieszczone". A jednak tak nie zawsze jest...
Na zamieszczonej fotografii widzimy zielony nasyp, który jest elementem zielonej architektury obok amfiteatru (ul Brzozowa w Kątach Wr). Od strony drogi biegnącej do Hali Widowiskowo-Sportowej wszystko wygląda schludnie i estetycznie. Gorzej niestety to wygląda od strony mieszkańców ulicy Mireckiego. To, że budowniczowie postanowili zaoszczędzić na trawie w tym miejscu można jakąś przełknąć. To, że ekipa porządkowa w lecie kosząc chwasty wycięła sadzonki żywopłotu można zwalić na ludzką bezmyślność. To, że to miejsce upodobali sobie gimnazjalni palacze można zrzucić na bark młodzieńczej głupoty i ślepoty kąteckich nauczycieli, ale to, że nikt w tamtym miejscu nie raczy sprzątać. A jest to przecież teren Hali Widowiskowo-Sportowej to już nie do przyjęcia. Stąd mój publiczny apel do managera obiektu Pawła Pilskiego, aby coś w tej sprawie zrobił.

Aktualizacja - 19-04-2011
Śmieci zostały uprzątnięte.



Teren przy hali widowiskowo-sportowej


Śmieci


Śmieci


Nasyp po jednej stronie


Nasyp po drugiej stronie


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(6)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

****** chłopie Tobie się nudzi w domu?!

2011-04-15 | 13:48:11 |  Michał Kurpiel

Drogi Kamilu zamiast pisać brednie, z których wszyscy mają polewkę:-) proponuje wziąć woreczek i pozbierać

2011-04-15 | 14:16:13 |  mieszkaniec

Człowieku co to za artykuł nie masz za co do pana Pawła się przyczepić to lepiej nie pisz nic a nie wypisujesz bzdury

2011-04-15 | 16:50:02 |  mieszkaniec

Ty to jednak jesteś zaj...... Napisz mi chłopie co Ty zrobiłeś dla Kątów poza mąceniem wody. Wszędzie szukasz konfliktów, starasz się skłócać ludzi. Jak jesteś taki dobry w pisaniu, chciałbyś pracować z prasą, to we Wrocławiu jest firma która się nazywa Stena. Zajmują się segregacją makulatury. Tam na pewno byś się nadał

2011-04-15 | 21:31:02 |  Fan Skrzypka

Szanowny Panie Redaktorze!
W odpowiedzi na Pana apel, chciałbym bardzo podziękować za pomoc w utrzymaniu obiektu w należytym porządku i czystości. Bardzo żałuję, że nie pomagał Pan nam wcześniej przy organizacji imprez sportowych a mogłyby być dzięki Panu jeszcze lepsze...Mam jednak nadzieje że skoro już nas Pan odwiedził to zobaczymy się także na kolejnych imprezach (już w sobotę turniej siatkówki) Gorąco zapraszam!

2011-04-16 | 00:09:52 |  Paweł Pilski

Panie Redaktorze.
Szkoda że nie odwiedziłeś hali podczas gali boksu, gali wrestlingu czy mistrzostw Polski w Judo wtedy miałbyś co pisać. Bo to co wypisujesz jest żenujące.

2011-04-18 | 09:00:52 |  mieszkanka


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2090 | komentarzy: 6
dodał: Kamil Skrzypek | 2011-04-15 | 12:53:51
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2011-04-19  godz. 19:38:26
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!