strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Przed Domem Kultury ZDJĘCIA!!!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Przed Domem Kultury ZDJĘCIA!!!
2011-05-26 | 19:00:37


- R E K L A M A -

Plac przed Domem Kultury w Kątach Wrocławskich został gruntownie przebudowany. Wszystkie osoby, które jeszcze nie widziały tego miejsca mogą zrobić to teraz. Portal katywroclawskie.com prezentuje galerie zdjęć.
































Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(15)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

ciekawe kiedy coś zaczną robić na wsiach, wydaje mi się że gmina to miasto kąty a reszta be

2011-05-26 | 20:46:56 |  xp

Genialnie! tylko proszę mi powiedzieć po co? Ładznie wyglądający GOKiS w którym nic się nie dzieje? Nie jest zadną tajemnicą ile \"waznych\" imprez sie tam odbywa.A szczytem sa już \"Dni Miasta\" na które zaprasza się za cięzkie pieniądze gwiazdy za które trzeba zapłacić straszne pieniądze zamiast zainwestowac w imprezy mniejszego formatu. Zastanówmy się kto i dla kogo wykonuje remonty które tylko kosztują? Bo to ze budynek Gokis-u wyglada juz ładnie to wiemy :)

2011-05-27 | 09:40:58 |  jfk

jfk skoro twierdzisz, że nic się nie dzieje w GOKiSie to widać, że nie masz o niczym pojęcia.Łatwo tylko krytykować i narzekać. Jak chcesz wiedzieć co się dzieje, to sobie wejdź na stronę GOKiSu, tam są wszystkie informacje. Chyba że nie umiesz czytać, to proponuję do szkoły.

2011-05-27 | 11:29:33 |  kw

do jfk...
Imprezy mniejszego formatu?!
Buhahahaha:D
Rozpal sobie ognisko gdzies w polu i bedzie jak znalazł Imprez mniejszego formatu buhahahahaha:DDD

2011-05-27 | 11:32:52 |  Sqvar

do xp...
a orliki, a swietlice, a kanalizacja...?!
Coś mi sie zdaje że źle Ci sie wydaje;]

2011-05-27 | 11:35:33 |  Sqvar

Plac ładny tylko nie praktyczny. A ta kostka to dla kogo? Czy Panowie urzędnicy zastanowili się, kto będzie płacił odszkodowania za skręcone nogi o poobijane kolana dzieci, których mnóstwo chodzi na zajęcia do GOKiSu? A jak przejść w butach na obcasach? Nierealne.
A jak starsi ludzie mogą dojść do związku emerytów - o laskach i kulach po tych kocich łbach? Poroniony pomysł. I jeszcze jedno, gdzie jest obiecane mnóstwo zieleni, o której mówił Pan Burmistrz? Bo jak na razie to widać tylko uschnięte krzaki i pustka w środku.

2011-05-27 | 11:38:25 |  mieszkaniec

A dlaczego nie ma ani jednej ławeczki w tak ładnym, rekreacyjnym miejscu, tylko same miejsca parkingowe. Prowadząc dziecko na zajęcia nie mam nawet gdzie usiąść i poczekać na nie, widocznie tylko zmotoryzowani mają przywileje.

2011-05-27 | 11:42:43 |  matka

do mieszkańca
"skręcone nogi"?! ...ty chyba żartujesz :DDD trzeba było dziecko chodzic dobrze nauczyc to by ci nózki nie skręcąło, a "pobijane kolana" to raczej norma wśród dzieci któym nie obce sport, ruch i przygody na świeżym powietrzu. O starszych ludzi to sie nie martw bo dają rade lepiej niż nie jeden mieszkaniec:DDD...W ogóle to rozbawiłeś mnie swoim malkontenctwem :DDD

2011-05-27 | 15:49:50 |  Sqvar

Zgadzam się z matką:) Gdzie ławeczki? Kiedy będzie zagospodarowane zaplecze?

2011-05-27 | 15:51:22 |  Sqvar

....sqvar... gdzie??? w #@!%ei... :/... i cały ten artykuł o kocich łbach i przeddomemkultury też mam w #@!%ei.... skręcone nogi i tez mam to .... nie pzdr :/

2011-05-27 | 22:41:51 |  krisss


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 3189 | komentarzy: 15
dodał: Kamil Skrzypek | 2011-05-26 | 19:00:37
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!