strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Sejm bez Jarosława Wojciechowskiego
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Sejm bez Jarosława Wojciechowskiego
2011-06-06 | 18:36:25


- R E K L A M A -

W najbliższych wyborach do Sejmu na listach Platformy Obywatelskiej nie zobaczymy Jarosława Wojciechowskiego. Były szef kąteckiej Straży Pożarnej i niedoszły Radny Gminy Kąty Wrocławskie na Wiejskiej w Warszawie urzęduje od końca 2010 roku kiedy to w trybie awaryjnym zastąpił Aleksandra Skorupę.
O tym, że nie kandyduję, zdecydowały względy osobiste. Poinformowałem o tym władze partii zanim zaczęły układać listy – wyjaśniał - J. Wojciechowski na łamach Gazety Wrocławskiej jeszcze kilkanaście dni temu. Były komendant Wojewódzkiej Straży Pożarnej nie planuje powrotu na wcześniej zajmowane stanowisko.
Warto dodać, że związany od niedawna z Kątami Wrocławskimi Stanisław Huskowski postanowił poraz kolejny wystartować w wyborach do Parlamentu RP.


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(9)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

Dobra, dobra... i tak najlepiej głosować na PiS... To co zrobili przez te 4 lata, prosi o pomstę do nieba!!! Ja będę głosował na Jacka Świata, męża Aleksandry Natalli-Świat!!!

2011-06-11 | 11:25:52 |  wyborcaKątecki

Platforma to syf stracone 4 lata az dzieiwie sie ze ktos taki jak pan Wojciechowski jest w tym bagnie! nie wiem czy komus sie uda posprzatac to co oni narobili.

2011-06-12 | 21:21:12 |  Daniel

pewnie dali mu 15 miejsce na liście i się wycofuje

2011-06-12 | 21:27:41 |  xp

PIS to dopiero bagno,głosujcie sobie na nich bo uwielbiacie takie afery i krzyże jak oni to robią,no i jeszcze mlaskaja.

2011-06-13 | 16:13:25 |  hj

Ludzie opamiętajcie się!!!
wiem, wiem ,wiem,... nie miałem sięzaszczycać obecnością tutaj, ale ponieważ sqvar się jeszcze nie zdążył napisać w owej ramówce, pozwolę Sobie wywiedź...
Czy można na łamach forum dowiedzieć się, co było przyczyną wycofania się p. Jarosława z ubiegania się o mandat na kolejną kadencję?
Moim nie-skromnym zdaniem, źle to rzutuje na obraz obecnie nam jaśnie panujących.
z Tego co Mi wiadomo, z pośród naszej gminy (województwa -polska-europa), wpływy będą kształtować teraz w najbliższych wyborach, p. Huskowski, p. Schetyna. P Zdrojewski..jeżeli...
Proponuję administratorowi strony, (moim jakże nieskromnym zdaniem)kierować tematykę strony, w najb bardziej na kwestię polityczną

2011-06-17 | 23:04:32 |  liższych miesiącach

(cd)która to może kształtować przyszłość naszego otoczenia... innymi słowy kontakt z władzą?... czy na łamach katywroclawksiecom nawiążemy w końcu konkretny kontakt z politycznym establishmentem...
apropo's... p.Sławomirze...
niepzdr:/

2011-06-17 | 23:12:14 |  krisss

krisss chłopaku, przyszłość Twojego otoczenia od zawsze kształtowało się samo i żadne polityczne #@!%o nie zeszmacało owego:) Na łamach owego forum to sie co najwyżej możesz dowiedzieć kiedy kolejny ksiądz zaPUKA...Moim qurewsko zajebistym zdaniem idźmy w stronę kolebki cywilizacji zachodu...Grecja Rules!!!

2011-06-17 | 23:55:58 |  Sqvar

Puk puk, kto tam? Kryzys/bieda...
Tak mniej więcej to brzmiało w Kabarecie Tey. Socjalistyczne realia dopadły Europę a Grecję w szczególności. Amerykanie już mają czkawkę po 3 latach socjalizmu Obamy! Mam nadzieję,że sarkazm przez Ciebie przemawia?

2011-06-18 | 20:53:55 |  bystrzyca

i kogo ta wiadomosc interesuje? nie wiem po to wrzucac na strone Kątów.

2011-06-22 | 18:27:02 |  o


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2366 | komentarzy: 9
dodał: Kamil Skrzypek | 2011-06-06 | 18:36:25
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!