strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Potrzebna sygnalizacja świetlna?
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Potrzebna sygnalizacja świetlna?
2011-06-25 | 11:12:17


- R E K L A M A -

Skrzyżowanie ulic Mireckiego, 1-go Maja i Wrocławskiej w Kątach Wrocławskich. Jedno z miejsc o największym natężeniu ruchu. Codziennie przejeżdża tamtędy kilka tyś pojazdów. Nie raz dochodziło do kolizji. Kierowcy wyjeżdżający z ulicy Mireckiego żalą się, że mają problem z włączeniem się do ruchu. Może warto zbudować więc sygnalizację świetlną?
Zapraszamy do dyskusji.



Skrzyżowanie w Kątach Wrocławskich


mapa za maps.google.pl


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(9)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

a może do chwili zamontowania sygnalizacji świetlnej ruchem pokierować mogła by policja, tylko ze samochodu się nie da kierować?

2011-06-25 | 12:17:32 |  mn

koniecznie potrzebne sa swiatla, mieszkam kolo skrzyzowania i widze co tu sie dzieje. a przejsc na 2ga strone koszmar, oczywiscie zaden pajac nie zatrzyma sie chyba ze samemu sie wyjdzie na pasy.

2011-06-25 | 13:20:26 |  mika

Sygnalizacja jak najbardziej potrzebna.Tak dla kierowców jak i dla pieszych. Poprawiłoby się bezpieczeństwo.
Ja widzę inny problem- mianowicie projekt i rozwiązanie skrzyżowania k.poczty
Nastawiane pomniki i kamienie to totalna prowizorka. Na wszystko jest miejsce. Tam nawet 2 tiry nie mogą się minąć, bo trawniki i klomby są na większej powierzchni niż droga dla ruchu pojazdów. a co z przejściem dla pieszych?Jest niebezpieczne, ale jeszcze 10 potrąceń i wtedy pomyślą... a co ze ścieżką rowerową?
paranoja

2011-06-25 | 16:03:38 |  Kate_Ww

ahaahaah

2011-06-29 | 00:37:04 |  pikpok

sygnalizacja jak najbardziej jest tu potrzebna, a po za tym przydala by sie tez na skrzyzowaniu ulic popieluszki, nowowiejska kolo biedronki, czasem tam tez jest koszmarnie!

2011-06-29 | 14:32:42 |  katy

Totalne bzdury! Baby za kierownicą, a nie kierowcy. Nauczcie się jeździć! Dodajcie do tego trochę uprzejmości i kultury osobistej, a światła nie będą potrzebne. Tiry przy poczcie mogą się minąć, jest wystarczająco dużo miejsca, jak pomyśli się chwilę, a nie jedzie na pałę. Mieszkam w Kątach od 15 lat, jeżdżę autem codziennie tą trasą, chodzę pieszo i jakoś nigdy nie miałam urojonych problemów. Kierowcy mają problem z wyjazdem z Mireckiego? Niedzielni kierowcy, którzy nie wyjeżdżają poza Kąty albo panienki, które jeżdżą na zakupy i ewentualnie do pracy! Wyjedźcie chociaż do Wrocławia, tam jest wiele trudniejszych skrzyżowań, na których też nie ma świateł i jakoś ludzie potrafią tamtędy jeździć. Ale nie, jak do Wrocławia to tylko busem, pociągiem, no może sąsiad zawiezie, bo Wrocław jest straszny! Tu niespodzianka - nie jest! Żeby jeździć autem trzeba mieć mózg i umieć z niego korzystać! Pozdrawiam

2011-06-30 | 12:18:36 |  Nauczcie się jeździć :)

Zgadzam się z przedmówcą...tylko mi się tyle pisać nie chciało:)

2011-06-30 | 15:58:18 |  Sqvar

.... Wrocław jest, tuż po Pradze, jednym z najtrudniejszych dla kierowców miast w Europie. chaos, chaos, chaos.... W Kątach też się coraz ciężej jeździ. Zbyt dużo samochodów jednak przejeżdża przez naszą wioskę. A światła? Cóż... ciekawe...
pzdr :[

2011-06-30 | 21:01:59 |  krisss

"baby" wykazuja kulture jazdy , puszczajac pieszych i kierowców z podporzadkowanej chyba ,ze przedmowca pisze "baby" o kolegach swojej płci . W sumie dobrze ze za kierownica widac kobiety bo baby sa...........

2011-07-11 | 14:54:34 |  kobieta


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2259 | komentarzy: 9
dodał: Kamil Skrzypek | 2011-06-25 | 11:12:17
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!