strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
poniedziałek , 19 sierpnia 2019 
imieniny:  Juliana, Bolesława 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Wybory Parlamentarne 9 października 2011
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
941 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Wybory Parlamentarne 9 października 2011
2011-09-27 | 12:07:16


- R E K L A M A -

Poniżej przedstawiamy okręgi wyborcze, listy kandydatów do Sejmu i Senatu w nadchodzących wyborach parlamentarnych

Zachęcamy przede wszystkim do czynnego udziału w wyborach - Twój głos jest WAŻNY

9 października 2011

Gmina Kąty Wrocławskie Okręg wyborczy do Sejmu nr 3
Okręg wyborczy do Senatu nr 6
Statystyka, stan na 23.09.2011
Liczba mieszkańców: 19 851
Statystyka wyborcza
Liczba obwodów: 10
Liczba wyborców: 15 793


Obwodowa komisja głosownia numer 1
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kątach Wr.,
ul. 1 Maja 59 , Kąty Wrocławskie
55-080 Kąty Wrocławskie
Typ obwodu: Powszechny
Przystosowany dla niepełnosprawnych Głosowanie korepondencyjne
Kąty Wrocławskie - ulice: Grunwaldzka, Roślinna, Nowowiejska, Jagiełły, Radłowa, Spokojna, Ks.J. Popiełuszki, Okrzei, Handlowa, Legionów, Sybiraków, Ks.Józefa Zielińskiego, Przemysłowa; Nowa Wieś Kącka, Sokolniki, Pełcznica, Kozłów, Wszemiłowice, Jurczyce, Stoszyce, Szymanów
Obwodowa komisja głosownia numer 2
Gimnazjum w Kątach Wr.,
ul. Brzozowa 6 , Kąty Wrocławskie
55-080 Kąty Wrocławskie
Typ obwodu: Powszechny
Przystosowany dla niepełnosprawnych
Kąty Wrocławskie - ulice: 1 Maja, Fabryczna, Daszyńskiego, Żeromskiego, Drzymały, Polna, Staszica, Mireckiego, Wolności, Bzowa, Chabrowa, Kwiatowa, Goździkowa, Spółdzielcza, Brzozowa, Dębowa, Jaśminowa, Piotra Skargi, Akacjowa, Modrzewiowa, H. Kołłątaja, Bukowa, Konwaliowa, Słonecznikowa, Makowa, Nasturcjowa, Irysowa, Storczykowa, Różana, Klonowa, Jarzębinowa, Wierzbowa, Grabowa, Platanowa, al. Jana Pawła II, Czereśniowa, Lipowa, Wrzosowa, Orzechowa, Leśna
Obwodowa komisja głosownia numer 3
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wr.,
ul. Zwycięstwa 23 , Kąty Wrocławskie
55-080 Kąty Wrocławskie
Typ obwodu: Powszechny
Kąty Wrocławskie - ulice: Barlickiego, Kościelna, Kościuszki, Magistracka, Okulickiego, Norwida, Parkowa, Rynek, Krótka, Wąska, Strażacka, Sikorskiego, Sobótki, Świdnicka, Wrocławska, Zwycięstwa, Spacerowa, Brzeska, Słoneczna, Zaciszna; Sośnica, Różaniec, Wojtkowice, Krobielowice, Sadowice
Obwodowa komisja głosownia numer 4
Świetlica w Skałce,
ul. Szkolna 2a , Skałka
55-080 Kąty Wrocławskie
Typ obwodu: Powszechny
Romnów, Bogdaszowice, Skałka, Samotwór, Kębłowice, Krzeptów
Obwodowa komisja głosownia numer 5
Zespół szkolno-przedszkolny w Smolcu, ul. Kościelna 2 , Smolec 55-080 Kąty Wrocławskie
Typ obwodu: Powszechny
Obwodowa komisja głosownia numer 6
Świetlica w Smolcu,
Główna 47 , Smolec
55-080 Kąty Wrocławskie
Typ obwodu: Powszechny
Przystosowany dla niepełnosprawnych
Smolec - ulice: Agrestowa, Akacjowa, Aroniowa, Azaliowa, Baziowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Choinkowa, Cisowa, Czereśniowa, Dereniowa, Głogowa, Gruszkowa, Wrzosowa, Hebanowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jantarowa, Jagodowa, Jaworowa, Klonowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Mahoniowa, Malinowa, Modrzewiowa, Morelowa, Chabrowa, Oliwkowa, Orzechowa, Osikowa, Porzeczkowa, Sosnowa, Śliwkowa, Świerkowa, Topolowa, Wiśniowa, Żurawinowa, Jabłoniowa, Ładna, Laurowa, Jesionowa, Słoneczna, Łubinowa, Łąkowa, Makowa, Rdestowa, Zielona, Tatarakowa, Pogodna
Obwodowa komisja głosownia numer 7
Gimnazjum w Jaszkotlu,
Jaszkotle 27 , Gądów, Jaszkotle
55-080 Kąty Wrocławskie
Typ obwodu: Powszechny
Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Cesarzowice, Zybiszów, Zabrodzie, Nowa Wieś Wrocławska, Gądów, Jaszkotle, Pietrzykowice, Rybnica
Obwodowa komisja głosownia numer 8
Szkoła Podstawowa w Sadkowie,
ul. Szkolna 9 , Sadków
55-080 Kąty Wrocławskie
Typ obwodu: Powszechny
Sadków, Sadkówek, Małkowice, Baranowice-Bliż
Obwodowa komisja głosownia numer 9
Szkoła Podstawowa w Gniechowicach,
ul. Szkolna 4 , Gniechowice
55-080 Kąty Wrocławskie
Typ obwodu: Powszechny
Przystosowany dla niepełnosprawnych
Gniechowice, Górzyce, Stary Dwór, Strzeganowice
Obwodowa komisja głosownia numer 10
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zachowicach,
ul. Słoneczna 4 , Zachowice
55-080 Kąty Wrocławskie
Typ obwodu: Powszechny
Kamionna, Zachowice, Czerńczyce, Kilianów, Stradów


Więcej informacji m.in. na temat składów komisji wyborczych na stronach Państwowej Komisji Wyborczej

Wybory do sejmu - listy kandydatów!

Statystyka:
wyborców : 975 128
(okręg obejmuje powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski Miasto na prawach powiatu: Wrocław)
mandatów : 14
komitetów, które zarejestrowały listy 8
kandydatów ze wszystkich list : 193


Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Jackiewicz Dawid Bohdan politolog, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2 Ujazdowski Kazimierz Michał nauczyciel akademicki, Izabelin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3 Hreniak Paweł Marek ekonomista, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4 Stachowiak-Różecka Mirosława Agnieszka pedagog, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5 Świat Jacek specjalista marketingu, Wrocław, nie należy do partii politycznej
6 Babiarz Piotr Łukasz politolog, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7 Jaroch Andrzej Stanisław nauczyciel akademicki, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8 Krysowata-Zielnica Jolanta dziennikarz, Miłonów, nie należy do partii politycznej
9 Ciołek Łukasz Tadeusz ekonomista, Wołów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10 Włodarczyk Urszula Ewa nauczyciel akademicki, Nadolice Wielkie, nie należy do partii politycznej
11 Kowalczyk Roman nauczyciel, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12 Węgrzynowicz Sławomir Andrzej historyk, Oborniki Śląskie, nie należy do partii politycznej
13 Kociński Wojciech Eugeniusz geodeta, Syców, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14 Jędrysek Mariusz Orion nauczyciel akademicki, Wrocław, nie należy do partii politycznej
15 Kulig Alojzy Józef administratywista, Twardogóra, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16 Pieńkowski Robert nauczyciel, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17 Bednarz Danuta Stanisława ekonomista, Żuchlów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18 Kowańdy Agnieszka Ewa filolog romanista, Bolesławiec, nie należy do partii politycznej
19 Tarczyńska Natalia Jolanta informatyk, Wrocław, nie należy do partii politycznej
20 Strączek Kamila Anna ekonomista, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21 Kowalczyk Kamil Łukasz administratywista, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22 Popławska Renata ekonomista, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23 Zawodniak-Węgrzynowska Krystyna Adela lekarz medycyny, Brzeg Dolny, nie należy do partii politycznej
24 Capik Marian przedsiębiorca, Wrocław, nie należy do partii politycznej
25 Jach-Kobielska Barbara Irena inżynier-projektant, Wrocław, nie należy do partii politycznej
26 Polański Artur Maciej nauczyciel, Wrocław, nie należy do partii politycznej
27 Sokołowski Mariusz Dariusz prawnik, Psary, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
28 Czarnecki Przemysław Maksymilian przedsiębiorca, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza
Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Karasiewicz Lucjan Dominik ekonomista, Koszęcin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2 Ruciński Adam Robert ekonomista, Środa Śląska, nie należy do partii politycznej
3 Fyda Elżbieta Beata nauczyciel, Wrocław, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4 Bielański Krzysztof Andrzej doradca finansowy, Wrocław, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5 Zarytkiewicz Grzegorz Łukasz kucharz, Wrocław, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6 Kamiński Krystian Krzysztof informatyk, Kłodzko, członek partii Polska Jest Najważniejsza
7 Lech Bogusław przedsiębiorca, Oława, członek partii Polska Jest Najważniejsza
8 Kuropiej Piotr Marek bankowiec, Wrocław, członek partii Polska Jest Najważniejsza
9 Pobiegun Krystyna Stanisława księgowa, Wrocław, nie należy do partii politycznej
10 Stefanik Zbigniew Przemysław politolog, Tarnowskie Góry, członek partii Polska Jest Najważniejsza
11 Żygadło Magdalena Anna nauczyciel, Żórawina, członek partii Polska Jest Najważniejsza
12 Grzybek Helena Jadwiga ekonomista, Wróblowice, nie należy do partii politycznej
13 Rynk Tomasz Mieczysław student, Kielce, nie należy do partii politycznej
14 Ankowitsch Bożena Olimpia nauczyciel, Wrocław, członek partii Polska Jest Najważniejsza
15 Wrzesińska Barbara doradca podatkowy, Oborniki Śląskie, nie należy do partii politycznej
16 Lewandowska Anna prawnik, Żórawina, członek partii Polska Jest Najważniejsza
17 Ludkowska Maria technik organizacji usług turystycznych, Wrocław, nie należy do partii politycznej
18 Tracz Andrzej Adam logistyk, Oborniki Śląskie, członek partii Polska Jest Najważniejsza
19 Chlebek Ewa pielęgniarka, Żórawina, członek partii Polska Jest Najważniejsza
20 Woś Artur technik mechanik, Wrocław, członek partii Polska Jest Najważniejsza
21 Masin Arnold Wiktor informatyk, Bełchatów, członek partii Polska Jest Najważniejsza
Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Krasoń Janusz Mirosław inspektor pracy, Szczodre, członek partii SLD
2 Trela Helena urzędnik, Wrocław, członek partii SLD
3 Syska Michał Jan prawnik, Wrocław, popierany przez partię SLD
4 Czajkowski Tomasz Robert menadżer, Wrocław, członek partii SLD
5 Kruk-Gręziak Joanna Elżbieta zootechnik, Oława, członek partii SLD
6 Bernacki Henryk nauczyciel, Oleśnica, członek partii SLD
7 Morka Stefan leśnik, Krzyszków, członek partii SLD
8 Gulczyński Artur Cezary urzędnik samorządowy, Strzelin, członek partii SLD
9 Wicha Stanisław inżynier rolnik, Paździorno, członek partii SLD
10 Fitek Jerzy Andrzej inżynier geodeta, Radwanice, członek partii SLD
11 Tabisz Bożena inżynier geodeta, Oława, członek partii SLD
12 Damrath Jagoda Halina przedsiębiorca, Kąty Wrocławskie, popierana przez partię SLD
13 Zbroiński Roman nauczyciel informatyki, Góra, członek partii SLD
14 Noga Beniamin ekonomista, Wrocław, członek partii SLD
15 Borowik Małgorzata Stanisława przedsiębiorca, Spalice, popierana przez partię SLD
16 Grześkowicz Łukasz Paweł geolog, Strzeszów, członek partii SLD
17 Syguła Bronisław Mateusz radca prawny, Brzeg Dolny, członek partii SLD
18 Padiasek Aleksandra technik ekonomista, Kryniczno, popierana przez partię SLD
19 Żak Przemysław Paweł technik budowlany, Wrocław, członek partii SLD
20 Szafrańska-Nienart Anna socjolog, Wrocław, członek partii SLD
21 Wroński Patryk Marek politolog, Wrocław, członek partii SLD
22 Włodarczyk Iwona Elżbieta nauczyciel mianowany, Wrocław, członek partii SLD
23 Klewin Maria Barbara menadżer, Wrocław, popierana przez partię SLD
24 Milian Jarosław Michał technik maszyn i urządzeń rolniczych, Milicz, członek partii SLD
25 Śmiałek Danuta Maria nauczycielka, Oborniki Śląskie, członek partii SLD
26 Mirowski Dawid Jan pracownik administracyjny, Wrocław, członek partii SLD
27 Kłosowski Dominik politolog, Wrocław, członek partii SLD
28 Lewandowska Alicja Mariola urzędnik, Wrocław, członek partii SLD
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota
Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Elsner Wincenty Aleksander informatyk, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
2 Kubica Anna Maria prawnik, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
3 Trojnacki Ryszard Dominik informatyk, Wilków, członek partii Ruch Palikota
4 Stachel Henryk ekonomista, Środa Śląska, członek partii Ruch Palikota
5 Bartosik Agnieszka Ewa specjalista ds. administracji publicznej, Oława, nie należy do partii politycznej
6 Kowalczyk Michał Zbigniew student, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
7 Siedlaczek Paulina Anna bez zawodu, Wrocław, nie należy do partii politycznej
8 Bartkowiak Paweł Adam politolog, Bielany Wrocławskie, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
9 Jaśnikowska-Pitucha Nina Dorota lekarz medycyny weterynaryjnej, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
10 Wolska Jessica specjalista ds. stosunków międzynarodowych, Wrocław, nie należy do partii politycznej
11 Dziekan Jerzy Antoni emeryt, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
12 Boguszewicz Janusz Marian nauczyciel, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
13 Mateja Alfred Ryszard rusznikarz, Radwanice, członek partii Ruch Palikota
14 Seweryniak Beata Bogusława inżynier budownictwa, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
15 Nieradka Krzysztof projektant automatyki, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
16 Szulc Ireneusz Sebastian przedsiębiorca, Wrocław, nie należy do partii politycznej
17 Prawdzik Martyna Michalina logistyk, Wrocław, nie należy do partii politycznej
18 Zieliński Józef Bernard żołnierz zawodowy, Smolna, członek partii Ruch Palikota
19 Seweryniak Anna Maria politolog, Kłodzko, członek partii Ruch Palikota
20 Dereń Jerzy Piotr inżynier elektronik, Strzelin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
21 Szczęsny Marcin monter elektronik, Wrocław, nie należy do partii politycznej
22 Kuryłek Zbigniew Henryk ekonomista, Wrocław, nie należy do partii politycznej
23 Rudy Blanka Małgorzata sekretarka, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
24 Szarek Tomasz Janusz specjalista ds. bezpieczeństwa, Stanowice, członek partii Ruch Palikota
25 Ćwiąkała-Kusch Agnieszka Maria animator kultury, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
26 Lejawka Katarzyna ekonomista, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
27 Grządziel Marek Henryk metrolog, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
28 Mazgaj Miłosz Adam specjalista ds. marketingu, Bieruń, członek partii Ruch Palikota
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Mańkowska Ewa Maria nauczyciel, Strzelin, nie należy do partii politycznej
2 Chlebosz Włodzimierz Stanisław urzędnik, Wrocław, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Antoniszyn-Klik Ilona Galia ekonomista, Wrocław, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Kubacki Rafał Andrzej nauczyciel, Wrocław, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Lech Lesław nauczyciel, Wrocław, nie należy do partii politycznej
6 Szczerba Barbara zootechnik, Oleśnica, nie należy do partii politycznej
7 Hurkot Jan trener, Prusice, nie należy do partii politycznej
8 Konopka Mariusz Edward lekarz, Sobótka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9 Szawan Andrzej ekonomista, Suchy Dwór, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10 Kuryś Hieronim Stanisław technik, Smolec, nie należy do partii politycznej
11 Wiraszka Joanna urzędnik, Pawłów Trzebnicki, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12 Drapiewski Andrzej urzędnik, Twardogóra, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13 Swadek-Schneider Dorota nauczyciel, Polwica, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14 Rzepkowski Mirosław Tadeusz tokarz-frezer, Wrocław, nie należy do partii politycznej
15 Chrzan Eugeniusz ekonomista, Borów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16 Olkiewicz Teresa Stanisława urzędnik, Udanin, nie należy do partii politycznej
17 Szlachetka Robert leśnik, Milicz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18 Pilawka Tomasz agronom, Ślubów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19 Szylle Dariusz Władysław urzędnik, Wrocław, nie należy do partii politycznej
20 Bronowicka Joanna Barbara pielęgniarka, Jarząbkowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
21 Kustroń Leszek magister administracji, Wrocław, członek partii FORP
22 Stachorzecka Maria Helena kartograf, Wrocław, nie należy do partii politycznej
23 Sabat Alicja ekonomista, Lubiąż, nie należy do partii politycznej
24 Trębacz Michał urzędnik, Nadolice Małe, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
25 Szałankiewicz Krzysztof nauczyciel, Lenartowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
26 Mróz-Możdżonek Joanna Róża prawnik, Wrocław, nie należy do partii politycznej
27 Turowski Ryszard Leon przedsiębiorca rolny, Oława, nie należy do partii politycznej
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80
Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Groszewska Ewa Agata socjolog, Wrocław, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2 Grenen Iwona Teresa położna, Gęsiniec, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3 Gaczoł Artur Janusz tokarz, Wrocław, nie należy do partii politycznej
4 Czyżewska Zofia Helena laborant, Wrocław, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5 Pawelec Szczepan Jacek technik informatyk, Wrocław, nie należy do partii politycznej
6 Dembowska Hanna Barbara księgowa, Czerwionka-Leszczyny, nie należy do partii politycznej
7 Andruszków Tadeusz Zbigniew mechanik, Wrocław, nie należy do partii politycznej
8 Głuchowska Iwona Sylwia handlowiec, Tychy, nie należy do partii politycznej
9 Skorupski Marek ekonomista, Dębniki, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10 Adamek Iwona Wioletta handlowiec, Włóki, nie należy do partii politycznej
11 Kołodziejski Krzysztof Piotr budowlaniec, Borek Strzeliński, nie należy do partii politycznej
12 Chlasta Joanna pielęgniarka, Kutno, nie należy do partii politycznej
13 Dąbrowski Krzysztof Marcin przedsiębiorca, Grodziszów, nie należy do partii politycznej
14 Święch Krzysztof Stanisław handlowiec, Wrocław, nie należy do partii politycznej
15 Dembowski Krystian ślusarz, Czerwionka-Leszczyny, nie należy do partii politycznej
16 Gębura Tomasz Sebastian przedsiębiorca, Wrocław, nie należy do partii politycznej
17 Mróz Agnieszka Maria ekonomista, Strzelin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Zdrojewski Bogdan Andrzej kulturoznawca, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
2 Wolak Ewa Wanda nauczyciel, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
3 Piechota Sławomir Jan radca prawny, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
4 Młyńczak Aldona Janina architekt, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
5 Charłampowicz Jarosław politolog, Brzeg Dolny, członek partii Platforma Obywatelska RP
6 Sidorowicz Władysław lekarz, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
7 Huskowski Stanisław Tadeusz fizyk, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
8 Jaroń Lilla Urszula nauczyciel ekonomii, Kiełczów, nie należy do partii politycznej
9 Łapiński Marek nauczyciel, Trzebnica, członek partii Platforma Obywatelska RP
10 Jaros Michał ekonomista, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
11 Raba Norbert Łukasz politolog, Strzelin, członek partii Platforma Obywatelska RP
12 Pytlarz Grzegorz Piotr politolog, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
13 Kaczor Roman Bronisław parlamentarzysta, Oława, członek partii Platforma Obywatelska RP
14 Wołowicz Piotr Tomasz politolog, Góra, członek partii Platforma Obywatelska RP
15 Granowska Renata Małgorzata prawnik, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
16 Burdzy Sebastian Robert prawnik, Środa Śląska, członek partii Platforma Obywatelska RP
17 Engel Małgorzata Elżbieta nauczyciel, Jelcz-Laskowice, nie należy do partii politycznej
18 Sierpiński Cezary Maksymilian leśnik, Milicz, nie należy do partii politycznej
19 Zalewski Marek Krzysztof adwokat, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
20 Wróbel Anna Magdalena nauczyciel, Wołów, członek partii Platforma Obywatelska RP
21 Machiński Dariusz nauczyciel, Wrocław, nie należy do partii politycznej
22 Efinowicz Wioletta Jadwiga nauczyciel, Bystre, członek partii Platforma Obywatelska RP
23 Dzierzgowska-Herman Dobrosława Maria inżynier ogrodnictwa, Oborniki Śląskie, członek partii Platforma Obywatelska RP
24 Jędrzejewska Krystyna Bożena technik budowlany, Borów, nie należy do partii politycznej
25 Trybuła-Kiernicka Ewa Iwona architekt, Wrocław, nie należy do partii politycznej
26 Dziwińska-Karaba Bożena nauczyciel, Syców, nie należy do partii politycznej
27 Wróblewska Krystyna Eliza pedagog, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
28 Zieliński Maciej Jerzy koszykarz, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Maurer Robert Jarosław politolog, Wrocław, członek partii Kongres Nowej Prawicy
2 Strembicki Arkadiusz Tomasz inżynier mechanik, Wrocław, nie należy do partii politycznej
3 Pachura Paweł menadżer, Stępin, nie należy do partii politycznej
4 Podolska Maja Małgorzata nauczyciel akademicki, Wrocław, nie należy do partii politycznej
5 Iwaszkiewicz Robert Jarosław przedsiębiorca, Wrocław, członek partii Kongres Nowej Prawicy
6 Przędzak-Bartków Anna Bernadeta artysta muzyk, Wrocław, nie należy do partii politycznej
7 Szynal Radosław Wiktor programista, Piersno, nie należy do partii politycznej
8 Jarząbek Bogusława Hanna rolnik, Brodno, członek partii Kongres Nowej Prawicy
9 Diakowski Bogdan Michał handlowiec, Oława, nie należy do partii politycznej
10 Wojtasik Anna przedsiębiorca, Trzcinno, nie należy do partii politycznej
11 Tołkin Michał Piotr handlowiec, Kiełczów, nie należy do partii politycznej
12 Głąb Anna nauczyciel, Wrocław, nie należy do partii politycznej
13 Gazda Kamil Piotr negocjator, Wrocław, nie należy do partii politycznej
14 Chomąt Agnieszka Ewelina logistyk, Dębnica, nie należy do partii politycznej
15 Góźdź Kamila logistyk, Bogumiłów, nie należy do partii politycznej
16 Szymczyk Jacek Marian nauczyciel, Wrocław, nie należy do partii politycznej


Wybory do Senatu

wyborców: 475 669
(okręg obejmuje powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski
mandatów: 1
kandydatów: 5

LISTA KANDYDATÓW

Kandydaci na senatorów
L.p. Nazwisko i imiona Komitet Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Chmurzyński Piotr Michał Komitet Wyborczy Prawica inżynier geodeta, Sadków, nie należy do partii politycznej
2 Czartoryski Tytus Henryk Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość rolnik, Morzęcin Mały, nie należy do partii politycznej
3 Duda Jarosław Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP socjolog, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
4 Misiak Tomasz Wojciech Komitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz ekonomista, Wrocław, nie należy do partii politycznej
5 Orłowska-Sondej Grażyna Elżbieta Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe dziennikarz, Wrocław, nie należy do partii politycznej


Zachęcam do CIEKAWEJ dyskusji!

BARDZO PROSZĘ KANDYDATÓW O PRZYSYŁANIE SWOICH MATERIAŁÓW WYBORCZYCH NA ADRES WEBMASTER@KATYWROCLAWSKIE.COM – ZOSTANĄ ONE WZOREM OSTATNICH WYBORÓW UMIESZCZONE BEZPŁATNIE NA NASZYCH STRONACH


Piotr Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(5)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

A czemu Kurysiowi napisali technik to co on nie ma studiów?

2011-09-28 | 14:17:35 |  arkadiusz R

Technik i już. W sumie z naszych kandydatów to stawiam na Panią Jagodę. Może dlatego, że Ją znam, dla wielu jest anonimowa, bo kilka razy współpracowaliśmy przy akcjach charytatywnych, ale jest też osobą dynamiczną i bardzo pracowitą. P. Kurysia nie znam. Ciężko coś powiedzieć o Nim choć z tego co wiem jest nawet radnym i sołtysem. Słyszałem kilka zdań o Nim, niestety niepochlebnych. Karierowicz, ślizga się, reklamuje się za pomocą innych, za pomocą kasy z Gminy robic swoją kampanię. Ważne!! Idźmy głosować

2011-10-05 | 22:27:25 |  Marcin

Wycinamy jedynki

Skrzyknęliśmy się po to, aby powiedzieć dość manipulacjom partyjnym. Będziemy głosowali na młodych kandydatów, na tych którzy nie byli dotąd posłami lub senatorami, i przede wszystkim nie na tych, których partie ustawiły na pierwszym miejsc na liście wyborczej.

Chcemy zmiany: kadrowej, jakościowej, pokoleniowej. Popieramy demokrację, idziemy na wybory, głosujemy na swoje partie. Ale nie zgadzamy się na partyjny dyktat, w wyniku którego do Sejmu wchodzą wciąż ci sami politycy, starzy, z pierwszych miejsc.

Dołącz do nas. Więcej na www.stopjedynkom.pl
Jesteśmy także na YouTube:http://www.youtube.com/watch?v=znpGi6shPCw

2011-10-06 | 23:31:15 |  Autor

Podziękowania za pomoc w przeprowadzeniu kampanii wyborczej


Raz jeszcze z całego serca dziękuję WSZYSTKIM za każdą pomoc i wsparcie w kampanii wyborczej.

BEZ WAS NIC NIE BYŁOBY MOŻLIWE - DZIĘKI WAM MOŻLIWE JEST WSZYSTKO!!!

Da zobaczenia w niedzielę

Pozdrawiam serdecznie

Hieronim Kuryś

2011-10-07 | 23:22:24 |  HIERONIM KURYŚ

Bardzo dziękuję 5364 osobom, które odważnie oddały głos na moją osobę, jako niezależnego, chrześcijańsko konserwatywnego kandydata do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

2011-10-12 | 18:27:50 |  Piotr Chmurzyński


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 4163 | komentarzy: 5
dodał: Piotr Klag | 2011-09-27 | 12:07:16
Modyfikował(a): Piotr Klag dnia: 2011-10-05  godz. 18:57:34
Modyfikował(a): Piotr Klag dnia: 2011-10-05  godz. 18:56:21
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!



-reklama-


  strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura     oświata 
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2012 www.katywroclawskie.com & www.katywroclawskie.gmina.pl
projekt i wykonanie: Klag & C.o.

www.katywroclawskie.com ver. 2.1(build)


Materiały eksploatcyjne do drukarek i kserokopiarek - toner, tusz, głowica, bęben, developer, wywoływacz firm Xerox,Canon, Hewlett Packard - HP, Sharp, Minolta, Panasonic, Lexmark, Brother, Apple, Gestetmer, Lanier, Oki, Samsung, Konica, Kyocera, Mita, Nashuatec, Nec, Ricoh, Toshiba, Utax, Epson, NRG, Rex Rotary