strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  I Bieg Bystrzycki - relacja
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja
I Bieg Bystrzycki - relacja
2011-11-19 | 22:59:47


- R E K L A M A -

Zapraszamy na relację z 1. Biegu Bystrzyckiego, który odbył się 6 listopada 2011 r. w Kątach Wrocławskich.

6 listopada 2011 r. odbył się w Kątach Wrocławskich 1. Bieg Bystrzycki, będący pierwszym krokiem na drodze biegów przełajowych, organizowanych w Parku Krajobrazowym Doliny Bystrzycy.

Bieg został zorganizowany przez grupkę osób, którym zależy na popularyzacji biegów przełajowych wśród mieszkańców naszej gminy i okolic.

Trasa długości 5,6 km przebiegała głównie przez park, ale także przez boczne uliczki Kątów Wrocławskich. Zawodnicy wystartowali spod Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich, przez park dostali się do Sośnicy, stamtąd bocznymi drogami przedostali się w okolice ulicy Wolności i przez boisko do piłki nożnej wrócili pod Gokis. Długość trasy wyniosła całościowo 11,2 km ( 2 okrążenia).

76 osobom, które zdecydowały się wystartować w biegu, na trasie towarzyszyła wyjątkowo piękna aura - wysoka temperatura i ostatnie promienie słoneczne sprawiły, że biegacze mogli docenić piękno Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy.

W biegu wystartowało 12 kobiet i 64 mężczyzn we wszystkich kategoriach wiekowych. Zwycięzcą biegu wśród mężczyzn został Pan Marek Kociuba, który trasę pokonał w czasie 39:22, natomiast wśród kobiet najszybciej trasę pokonała Pani Małgorzata Rajczyba w czasie 57:07.

Bieg ukończyło 75 zawodników. Ostatni z nich dotarł na metę po 1:40:07.

Po biegu organizatorzy zaprosili zawodników na gorący posiłek, po którym odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz pucharów. Każdy z zawodników mógł też odebrać pamiątkowy dyplom, potwierdzający uczestnictwo w biegu.

Bieg udało się zorganizować dzięki wytężonej pracy wolontariuszy i organizatorów, a także dzięki wsparciu finansowemu zapewnionemu przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kąteckich, dzięki Panu Sławomirowi Hryniewiczowi, radnemu Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie, który na ten cel przekazał część swojej diety, a także dzięki wrocławskiej firmie Merix. Na podziękowania zasługują także Dyrektor GOKiS Pani Maria Mach oraz pracownicy tej instytucji, a także Pan Artur Ziemiński.

Bieg wsparł również kącki Klub Biegacza.

Organizatorzy mają nadzieję, że w kolejnym biegu wystartuje jeszcze więcej osób, co przyczyni się do promowania nie tylko biegów, ale także walorów naszej gminy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i do zobaczenia, mamy nadzieję, już wiosną na kolejnej edycji Biegu Bystrzyckiego.


Piotr Klag  - R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(1)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

Wie ktoś czy biegł Fluder z Serafiną?

2011-11-27 | 23:40:12 |  Sajo


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2368 | komentarzy: 1
dodał: Piotr Klag | 2011-11-19 | 22:59:47
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!-reklama-


  strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura     oświata 
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2012 www.katywroclawskie.com & www.katywroclawskie.gmina.pl
projekt i wykonanie: Klag & C.o.

www.katywroclawskie.com ver. 2.1(build)


Materiały eksploatcyjne do drukarek i kserokopiarek - toner, tusz, głowica, bęben, developer, wywoływacz firm Xerox,Canon, Hewlett Packard - HP, Sharp, Minolta, Panasonic, Lexmark, Brother, Apple, Gestetmer, Lanier, Oki, Samsung, Konica, Kyocera, Mita, Nashuatec, Nec, Ricoh, Toshiba, Utax, Epson, NRG, Rex Rotary