strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
poniedziałek , 19 sierpnia 2019 
imieniny:  Juliana, Bolesława 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Co tam Panie w Polityce - Antoni Kopeć FILM!!!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
941 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Co tam Panie w Polityce - Antoni Kopeć FILM!!!
2011-12-15 | 09:24:27


- R E K L A M A -

Wywiad w telewizji TeDe z burmistrzem miasta i gminy Kąty Wrocławskie - "Co tam Panie w polityce?"


Maciej Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(7)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

Brawo!!!Braaaaawoooooooo!!!Braaaaaaaawooooooooo!!!!!;)

2011-12-15 | 11:41:48 |  Sqvar

bardzo fajne przemówienie a może się komuś nie podoba?

2011-12-16 | 14:17:29 |  m-c

...Wrocław obok Kątów :) ...

2011-12-22 | 22:15:17 |  krisss

Co tu komentować. Nawet nie oglądam tego filmu, bo po co.
Chciałem tylko pogratulkaować podejścia do sprawy topniejącego śniegu na chodnikach, który powoduje powstawanie "wodnych" chodników, które miejscami mają do 5cm głębokości. Super po takich chodnikach się chodzi. Pewnie wg włodarzy miasta odśnieżenie, nie wiem 50 kilometrów chodnika kosztuje z 1000000zł, ale wydaje mi się, że 20 amatorów taniego wina dało by radę w 2 dni ogarnąć całe Kąty za sumę powiedzmy 5000zł, po 10zł/godzinę mna umowę śmieciową. Przecież Premier uważa, że umowy śmieciowe są dobre dla budrzetu państwa, co jest oczywiście bzdurą, ale skoro jest przyzwolenie to trzeba korzystać. Ale Pan burmistrz wyznaje lepszą zasadę, zasadę Pana Prezydenta RP myśliwego hrabiego herbu WSI Bronisława Komorowskiego, że "śnieg ma to do siebie, że topnieje, a potem spływa do morza". Tak więc czekamy aż spłynie, najlepiej razem z rządzącymi.

2012-02-18 | 14:02:08 |  Dudek

ale sciemnia

2012-04-07 | 23:29:48 |  www

ale sciemnia i tylko trzy komentarze dostal od rodzinki i sie ciesz jak murzyn blaszka a katy ma cale zasyfione brud i menele

2012-04-07 | 23:39:20 |  www

ale sciemnia bezczelny cwaniaczek od rodzinki tylko 4 komentarze hahaha

2012-04-07 | 23:42:52 |  www


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 3371 | komentarzy: 7
dodał: Maciej Klag | 2011-12-15 | 09:24:27
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!