strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
poniedziałek , 19 sierpnia 2019 
imieniny:  Juliana, Bolesława 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Zostaw zimę w tyle i dogoń wiosnę z nami!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
941 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja
Zostaw zimę w tyle i dogoń wiosnę z nami!
2012-03-12 | 22:57:57


- R E K L A M A -Już 18 marca odbędzie się kolejna, tym razem wiosenna, edycja biegu w Parku Krajobrazowym Doliny Bystrzycy pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Katy Wrocławskie pana Antoniego Kopcia.

Po sukcesie Pierwszego Biegu Bystrzyckiego, który odbył się w listopadzie ubiegłego roku, w naszych głowach pojawił się pomysł na wiosenną edycję biegu. Wszak wiosna pora roku piękna, a i Dolina Bystrzycy w wiosennej aurze aż grzeszy urodą! Szkoda by było nie wykorzystać takiej okazji. Poza tym po wielu komentarzach biegaczy dotyczących braku biegów w naszej okolicy, postanowiliśmy nie zwlekać i dać wszystkim fascynatom możliwość rozbiegania się na wiosnę, bez konieczności dalekich wyjazdów.

Nie bez przyczyny na trasę biegu wybraliśmy Dolinę Bystrzycy – to teren wciąż niedoceniany i przegrywający z bardziej wyrazistymi regionami Dolnego Śląska . Jego malowniczość i niezwykłą urodę docenili biegacze poprzedniej, jesiennej edycji biegu, doceniamy także i my. Stąd pomysł, by bieg zorganizować właśnie tam. Trasa biegu ma 11 km i przebiega głównie w Parku Miejskim w Kątach Wrocławskich. Start biegu odbędzie się spod Hali Widowiskowo – Sportowej w Kątach Wrocławskich, tam też ulokowane będzie zaplecze techniczne biegu – biuro zawodów, szatnie, depozyt, catering itp. Również w tym miejscu bieg się zakończy, odbędzie się wręczenie dyplomów i odznaczenie zwycięzców.

Przyświeca nam hasło: „Biegać każdy może”, dlatego nasz bieg skierowany jest do zawodowców, ale i amatorów, starszych, młodszych, kobiet, mężczyzn, synów, córek, ojców, matek, babć, dziadków i wszystkich, których cieszy bieganie i którzy chcą się zmierzyć z własnymi słabościami.

Startujemy o godzinie 12:15!

Wszystkich zainteresowanych przebudzeniem się z zimowego letargu, którzy mają ochotę rozbiegać się na wiosnę serdecznie zapraszamy! Zapisy przyjmujemy przez cały okres poprzedzający bieg – drogą internetową ( poprzez wypełnienie prostego formularza i przesłanie go do nas droga mailową bezpośrednio ze strony internetowej http://bieganie.katywroclawskie.com/ ) oraz w dniu biegu w biurze zawodów w Hali Widowiskowo – Sportowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich przy ulicy Brzozowej 4.

W dniu biegu w godzinach od 10.00 – 12.00 specjalnie dla naszych biegaczy oraz innych zainteresowanych zostanie udostępnione REGIONALNA IZBA PAMIĘCI przy Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Kąckiej – wstęp jest bezpłatny – serdecznie zapraszam!
Więcej na temat muzeum i stowarzyszenia:
http://smzk.katywroclawskie.com

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy:
- GOKiS Kąty Wrocławskie www.gokis.katywroclawskie.com
- grupa niezależnych entuzjastów biegania


Piotr Klag  - R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(0)

   Nie ma komentarzy do tej wiadomości. Ty możesz być pierwszy !


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2055 | komentarzy: 0
dodał: Piotr Klag | 2012-03-12 | 22:57:57
Modyfikował(a): Piotr Klag dnia: 2012-03-12  godz. 23:56:30
Modyfikował(a): Piotr Klag dnia: 2012-03-12  godz. 23:34:18
Modyfikował(a): Piotr Klag dnia: 2012-03-12  godz. 23:12:54
Modyfikował(a): Piotr Klag dnia: 2012-03-12  godz. 23:05:41
Modyfikował(a): Piotr Klag dnia: 2012-03-12  godz. 22:59:15
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!-reklama-


  strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura     oświata 
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2012 www.katywroclawskie.com & www.katywroclawskie.gmina.pl
projekt i wykonanie: Klag & C.o.

www.katywroclawskie.com ver. 2.1(build)


Materiały eksploatcyjne do drukarek i kserokopiarek - toner, tusz, głowica, bęben, developer, wywoływacz firm Xerox,Canon, Hewlett Packard - HP, Sharp, Minolta, Panasonic, Lexmark, Brother, Apple, Gestetmer, Lanier, Oki, Samsung, Konica, Kyocera, Mita, Nashuatec, Nec, Ricoh, Toshiba, Utax, Epson, NRG, Rex Rotary