strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
poniedziałek , 19 sierpnia 2019 
imieniny:  Juliana, Bolesława 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Nie wypalaj traw!!!
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
941 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Nie wypalaj traw!!!
2012-03-30 | 17:32:26


- R E K L A M A -

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że zgodnie z ustawą o ochronie przyrody i ustawą o lasach zabronione jest wypalanie traw na łąkach, pozostałości roślinnych na nieużytkach, skarpach kolejowych i rowach przydrożnych. Za ten proceder grozi grzywna do 5 tyś zł. W przypadku, gdy spowodował on zagrożenie dla życia, zdrowia czy mienia, przewidziana jest kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Agencja ostrzega też, że taka praktyka może się skończyć pozbawieniem rolnika całej kwoty płatności bezpośrednich za dany rok.


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(8)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

Yo,
Coś umarło Towarzystwo wzajemnej adoracji;)a że pora zmartwych wstań to zapodam temat. Wiadomo coś na temat obchodów Dni Kątów 2012? Czyżby Michael Jackson też powstał i ustalają szczegóły? Został niecały miesiąc a jeszcze nic nie wiadomo opinii publicznej. Jakieś przecieki? pzdr ];-)>

2012-04-05 | 16:36:43 |  Sqvar

A ja wiem co będzie na dni kątów;)jedna fajna radna mi powiedziała.
Pierwszego dnia będzie volver, a drugiego DŻEM!!! w końcu!!

2012-04-05 | 21:57:52 |  tuk

...no to jeśli się potwierdzi to i ide sie szarpnac...Dżem bez Ridla to jak powidła bez owoców...a volver...co to qrwa jest volver? tuk ...ta radna to wcale fajna nie była...sorry...;]

2012-04-07 | 00:56:05 |  Sqvar

A co byłaby fajna gdyby wskrzesiła Ryśka????
volver to zespół (polecam pozaglądać w internecie i się dowiedzieć, a nie razić wszystkich na forum swoją niewiedzą). Na dożynkach będzie Jamal i Bednarek (wiem z tego samego źródła;)) Pewnie też się pójdziesz szarpnąć, bo takim jak ty nigdy się nie dogodzi.
A co do radnej to nie ona ustala kogo zaprosi pani dyrektor na koncerty.

2012-04-07 | 13:20:29 |  tuk

Koncert Dżemu potwierdzony na oficjalnej stronie zespołu.

2012-04-09 | 21:30:14 |  t.t.

Szarpać już mi się nie chce, wole poczytać o Twojej wiedzy i guście muzycznym tuk;] Ten Bednarek jeszcze jakoś ujdzie, choć to też artysta sezonowy(póki co), a volver... no cóż...granie do kotleta rzewnych kawałków, no ale nie można Kultu co roku gościć:) A te plotki o przesunięciu Dni Kątów na czerwiec to widzę potwierdzone. Wie ktoś może o przesłankach tego pomysłu coś? Pozdrawiam

2012-04-10 | 06:28:21 |  Sqvar

Przesłanki były takie że 1-3 maj to są święta kościelno- patriotyczne (1 maj św Józefa patrona ludzi pracy, 2 maj to święto flagi i godła, 3 maj konstytucja) dlatego też te dni będą miały charakter patriotyczny i duchowy i takie też wydarzenia kulturalne i religijne będą się odbywać. Natomiast dni kątów dobrze wkomponują się w czerwiec w połączeniu z dniem dziecka itp. Na pewno jedną z przesłanek jest też pogoda. Jak się cofniemy trochę lat wstecz to jednak więcej razy podczas tego święta padał deszcz niż świeciło słońce (w zeszłym roku to nawet śniegu sypnęło). Wiadomo z pogodą się nigdy nie trafi, ale jest większa szansa na nią w czerwcu niż w maju.
Co do mojej wiedzy muzycznej to jest niewielka, ale jak czegoś nie wiem to staram się dowiedzieć zanim skrytykuję, jeśli chodzi o mój gust, cóż jest jaki jest, o tych sprawach prawdopodobnie się nie dyskutuje.
Polecam pytać pracowników GOKiS, czy też swoich radnych o rzeczy które nas interesują. W końcu po coś ich wybraliśmy. Imprezy nie są owiane tajemnicą można zapytać, lepsze to niż sianie domysłów. Ja tak robię i wiem.

2012-04-10 | 13:16:57 |  tuk

????

2012-04-29 | 19:54:57 |  nn


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2319 | komentarzy: 8
dodał: Kamil Skrzypek | 2012-03-30 | 17:32:26
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2012-04-02  godz. 19:56:48
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!