strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
środa , 19 czerwca 2019 
imieniny:  Protazego, Gerwazego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich.
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1417
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
940 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja




Wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich.
2005-10-12 | 11:47:03


- R E K L A M A -

Poniżej prezentujemy Państwu wyniki wyborów prezydenckich z dnia 9 października 2005 w mieście i gminie Kąty Wrocławskie. Pierwsze dwie tabele obrazują wyniki zbiorcze w gminie. Poniżej nich znajdują się szczegółowe wyniki z poszczególnych Obwodowych Komisji Wyborczych.

 Wyniki głosowania na kandydatów
 Nr  Nazwisko i imiona  Liczba głosów na
 kandydata
 Liczba głosów:
 na kandydata /
 ważnych [%]
 BOCHNIARZ Henryka Teodora  88  1.35
 BOROWSKI Marek Stefan  443  6.79
 BUBEL Leszek Henryk  5  0.08
 ILASZ Liwiusz Marian  16  0.25
 KACZYŃSKI Lech Aleksander  2181  33.41
 KALINOWSKI Jarosław  73  1.12
 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard  94  1.44
 LEPPER Andrzej Zbigniew  1026  15.72
 PYSZKO Jan  1  0.02
 SŁOMKA Adam Andrzej  0  0.00
 TUSK Donald Franciszek  2599  39.81
 TYMIŃSKI Stanisław  2  0.03


 Liczba uprawnionych, liczba wydanych kart do głosowania
Nazwa jednostki Lb.
upraw.
do głosow.
Lb.
kart
wydanych
Lb.
głosów
Liczba: kart
wyd.
/ upraw.
[%]
  odd. waż.
 Szkoła Podstawowa Nr 1
 Kąty Wr.
 ul. 1-go Maja 59
 1863  916  916  909  49.17
 Gimnazjum Kąty Wr.
 ul. Brzozowa 6
 1882  1047  1046  1038  55.63
 Gminny Ośrodek Kultury
 i Sportu w Kątach Wr.
 ul. Zwycięstwa 23
 2371  1013  1013  1008  42.72
 Świetlica w Skałce  944  395  395  394  41.84
 Zespół szkolno-przedszkolny
 w Smolcu
 ul. Kościelna 2
 1448  813  813  803  56.15
 Gimnazjum w Jaszkotlu  1794  873  873  871  48.66
 Szkoła Podstawowa w Sadkowie
 ul. Szkolna 9
 1058  452  452  450  42.72
 Szkoła Podstawowa
 w Gniechowicach
 Ul. Kątecka 36
 1530  637  637  626  41.63
 Świetlica w Zachowicach  1020  437  437  429  42.84
 Kąty Wrocławskie, gm.  13910  6583  6582  6528  47.33




Szczegóły z Obwodowych Komisji Wyborczych.

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1

Szkoła Podstawowa Nr 1 Kąty Wr. ul. 1-go Maja 59

 I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
 1.  Liczba wyborców uprawionych do
głosowania (umieszczonych w spisie)
w chwili zakończenia głosowania
 1863
 2.  Komisja otrzymała kart do
głosowania
 1751
 3.  Liczba wyborców, którym wydano karty
do głosowania (liczba podpisów w spisie)
 916
 4.  Nie wykorzystano kart do głosowania  835
 II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
 5.  Liczba oddanych głosów, czyli kart
wrzuconych do urny przez wyborców
 916
 6.  Liczba głosów ważnych  909
 7.  Liczba głosów nieważnych  7
 8.  Poszczególni kandydaci otrzymali
następujące liczby głosów ważnych:
 BOCHNIARZ Henryka Teodora  11
 BOROWSKI Marek Stefan  68
 BUBEL Leszek Henryk  1
 ILASZ Liwiusz Marian  5
 KACZYŃSKI Lech Aleksander  340
 KALINOWSKI Jarosław  27
 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard  8
 LEPPER Andrzej Zbigniew  140
 PYSZKO Jan  0
 SŁOMKA Adam Andrzej  0
 TUSK Donald Franciszek  308
 TYMIŃSKI Stanisław  1
Razem 909


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2

Gimnazjum Kąty Wr. ul. Brzozowa

 I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
 1.  Liczba wyborców uprawionych do
głosowania (umieszczonych w spisie)
w chwili zakończenia głosowania
 1882
 2.  Komisja otrzymała kart do
głosowania
 1799
 3.  Liczba wyborców, którym wydano karty
do głosowania (liczba podpisów w spisie)
 1047
 4.  Nie wykorzystano kart do głosowania  752
 II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
 5.  Liczba oddanych głosów, czyli kart
wrzuconych do urny przez wyborców
 1046
 6.  Liczba głosów ważnych  1038
 7.  Liczba głosów nieważnych  8
 8.  Poszczególni kandydaci otrzymali
następujące liczby głosów ważnych:
 BOCHNIARZ Henryka Teodora  21
 BOROWSKI Marek Stefan  86
 BUBEL Leszek Henryk  0
 ILASZ Liwiusz Marian  4
 KACZYŃSKI Lech Aleksander  317
 KALINOWSKI Jarosław  11
 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard  13
 LEPPER Andrzej Zbigniew  75
 PYSZKO Jan  0
 SŁOMKA Adam Andrzej  0
 TUSK Donald Franciszek  510
 TYMIŃSKI Stanisław  1
Razem 1038


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wr. ul. Zwycięstwa 23

 I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
 1.  Liczba wyborców uprawionych do
głosowania (umieszczonych w spisie)
w chwili zakończenia głosowania
 2371
 2.  Komisja otrzymała kart do
głosowania
 2273
 3.  Liczba wyborców, którym wydano karty
do głosowania (liczba podpisów w spisie)
 1013
 4.  Nie wykorzystano kart do głosowania  1260
 II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
 5.  Liczba oddanych głosów, czyli kart
wrzuconych do urny przez wyborców
 1013
 6.  Liczba głosów ważnych  1008
 7.  Liczba głosów nieważnych  5
 8.  Poszczególni kandydaci otrzymali
następujące liczby głosów ważnych:
 BOCHNIARZ Henryka Teodora  11
 BOROWSKI Marek Stefan  93
 BUBEL Leszek Henryk  1
 ILASZ Liwiusz Marian  0
 KACZYŃSKI Lech Aleksander  385
 KALINOWSKI Jarosław  8
 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard  9
 LEPPER Andrzej Zbigniew  138
 PYSZKO Jan  0
 SŁOMKA Adam Andrzej  0
 TUSK Donald Franciszek  363
 TYMIŃSKI Stanisław  0
Razem 1008


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4

Świetlica w Skałce

 I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
 1.  Liczba wyborców uprawionych do
głosowania (umieszczonych w spisie)
w chwili zakończenia głosowania
 944
 2.  Komisja otrzymała kart do
głosowania
 907
 3.  Liczba wyborców, którym wydano karty
do głosowania (liczba podpisów w spisie)
 395
 4.  Nie wykorzystano kart do głosowania  512
 II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
 5.  Liczba oddanych głosów, czyli kart
wrzuconych do urny przez wyborców
 395
 6.  Liczba głosów ważnych  394
 7.  Liczba głosów nieważnych  1
 8.  Poszczególni kandydaci otrzymali
następujące liczby głosów ważnych:
 BOCHNIARZ Henryka Teodora  2
 BOROWSKI Marek Stefan  17
 BUBEL Leszek Henryk  1
 ILASZ Liwiusz Marian  1
 KACZYŃSKI Lech Aleksander  149
 KALINOWSKI Jarosław  4
 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard  6
 LEPPER Andrzej Zbigniew  85
 PYSZKO Jan  0
 SŁOMKA Adam Andrzej  0
 TUSK Donald Franciszek  129
 TYMIŃSKI Stanisław  0
 Razem  394


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5

Zespół szkolno-przedszkolny w Smolcu ul. Kościelna 2

 I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
 1.  Liczba wyborców uprawionych do
głosowania (umieszczonych w spisie)
w chwili zakończenia głosowania
 1448
 2.  Komisja otrzymała kart do
głosowania
 1361
 3.  Liczba wyborców, którym wydano karty
do głosowania (liczba podpisów w spisie)
 813
 4.  Nie wykorzystano kart do głosowania  548
 II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
 5.  Liczba oddanych głosów, czyli kart
wrzuconych do urny przez wyborców
 813
 6.  Liczba głosów ważnych  803
 7.  Liczba głosów nieważnych  10
 8.  Poszczególni kandydaci otrzymali
następujące liczby głosów ważnych:
 BOCHNIARZ Henryka Teodora  20
 BOROWSKI Marek Stefan  48
 BUBEL Leszek Henryk  0
 ILASZ Liwiusz Marian  1
 KACZYŃSKI Lech Aleksander  225
 KALINOWSKI Jarosław  6
 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard  12
 LEPPER Andrzej Zbigniew  79
 PYSZKO Jan  0
 SŁOMKA Adam Andrzej  0
 TUSK Donald Franciszek  412
 TYMIŃSKI Stanisław  0
 Razem  803


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6

Gimnazjum w Jaszkotlu

 I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
 1.  Liczba wyborców uprawionych do
głosowania (umieszczonych w spisie)
w chwili zakończenia głosowania
 1794
 2.  Komisja otrzymała kart do
głosowania
 1183
 3.  Liczba wyborców, którym wydano karty
do głosowania (liczba podpisów w spisie)
 873
 4.  Nie wykorzystano kart do głosowania  310
 II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
 5.  Liczba oddanych głosów, czyli kart
wrzuconych do urny przez wyborców
 873
 6.  Liczba głosów ważnych  871
 7.  Liczba głosów nieważnych  2
 8.  Poszczególni kandydaci otrzymali
następujące liczby głosów ważnych:
 BOCHNIARZ Henryka Teodora  14
 BOROWSKI Marek Stefan  35
 BUBEL Leszek Henryk  1
 ILASZ Liwiusz Marian  2
 KACZYŃSKI Lech Aleksander  266
 KALINOWSKI Jarosław  1
 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard  23
 LEPPER Andrzej Zbigniew  146
 PYSZKO Jan  1
 SŁOMKA Adam Andrzej  0
 TUSK Donald Franciszek  382
 TYMIŃSKI Stanisław  0
 Razem  871


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7

Szkoła Podstawowa w Sadkowie ul. Szkolna 9

 I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
 1.  Liczba wyborców uprawionych do
głosowania (umieszczonych w spisie)
w chwili zakończenia głosowania
 1058
 2.  Komisja otrzymała kart do
głosowania
 1005
 3.  Liczba wyborców, którym wydano karty
do głosowania (liczba podpisów w spisie)
 452
 4.  Nie wykorzystano kart do głosowania  553
 II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
 5.  Liczba oddanych głosów, czyli kart
wrzuconych do urny przez wyborców
 452
 6.  Liczba głosów ważnych  450
 7.  Liczba głosów nieważnych  2
 8.  Poszczególni kandydaci otrzymali
następujące liczby głosów ważnych:
 BOCHNIARZ Henryka Teodora  2
 BOROWSKI Marek Stefan  18
 BUBEL Leszek Henryk  0
 ILASZ Liwiusz Marian  1
 KACZYŃSKI Lech Aleksander  154
 KALINOWSKI Jarosław  3
 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard  12
 LEPPER Andrzej Zbigniew  67
 PYSZKO Jan  0
 SŁOMKA Adam Andrzej  0
 TUSK Donald Franciszek  193
 TYMIŃSKI Stanisław  0
 Razem  450


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8

Szkoła Podstawowa w Gniechowicach Ul. Kątecka 36

 I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
 1.  Liczba wyborców uprawionych do
głosowania (umieszczonych w spisie)
w chwili zakończenia głosowania
 1530
 2.  Komisja otrzymała kart do
głosowania
 1460
 3.  Liczba wyborców, którym wydano karty
do głosowania (liczba podpisów w spisie)
 637
 4.  Nie wykorzystano kart do głosowania  823
 II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
 5.  Liczba oddanych głosów, czyli kart
wrzuconych do urny przez wyborców
 637
 6.  Liczba głosów ważnych  626
 7.  Liczba głosów nieważnych  11
 8.  Poszczególni kandydaci otrzymali
następujące liczby głosów ważnych:
 BOCHNIARZ Henryka Teodora  5
 BOROWSKI Marek Stefan  47
 BUBEL Leszek Henryk  1
 ILASZ Liwiusz Marian  2
 KACZYŃSKI Lech Aleksander  200
 KALINOWSKI Jarosław  8
 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard  6
 LEPPER Andrzej Zbigniew  170
 PYSZKO Jan  0
 SŁOMKA Adam Andrzej  0
 TUSK Donald Franciszek  187
 TYMIŃSKI Stanisław  0
 Razem  626


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9

Świetlica w Zachowicach

 I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
 1.  Liczba wyborców uprawionych do
głosowania (umieszczonych w spisie)
w chwili zakończenia głosowania
 1020
 2.  Komisja otrzymała kart do
głosowania
 982
 3.  Liczba wyborców, którym wydano karty
do głosowania (liczba podpisów w spisie)
 437
 4.  Nie wykorzystano kart do głosowania  545
 II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
 5.  Liczba oddanych głosów, czyli kart
wrzuconych do urny przez wyborców
 437
 6.  Liczba głosów ważnych  429
 7.  Liczba głosów nieważnych  8
 8.  Poszczególni kandydaci otrzymali
następujące liczby głosów ważnych:
 BOCHNIARZ Henryka Teodora  2
 BOROWSKI Marek Stefan  31
 BUBEL Leszek Henryk  0
 ILASZ Liwiusz Marian  0
 KACZYŃSKI Lech Aleksander  145
 KALINOWSKI Jarosław  5
 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard  5
 LEPPER Andrzej Zbigniew  126
 PYSZKO Jan  0
 SŁOMKA Adam Andrzej  0
 TUSK Donald Franciszek  115
 TYMIŃSKI Stanisław  0
 Razem  429


Maciej Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(0)

   Nie ma komentarzy do tej wiadomości. Ty możesz być pierwszy !


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2142 | komentarzy: 0
dodał: Maciej Klag | 2005-10-12 | 11:47:03
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2005-10-12  godz. 12:08:25
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2005-10-12  godz. 11:53:33
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!



-reklama-


  strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura     oświata 
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2012 www.katywroclawskie.com & www.katywroclawskie.gmina.pl
projekt i wykonanie: Klag & C.o.

www.katywroclawskie.com ver. 2.1(build)


Materiały eksploatcyjne do drukarek i kserokopiarek - toner, tusz, głowica, bęben, developer, wywoływacz firm Xerox,Canon, Hewlett Packard - HP, Sharp, Minolta, Panasonic, Lexmark, Brother, Apple, Gestetmer, Lanier, Oki, Samsung, Konica, Kyocera, Mita, Nashuatec, Nec, Ricoh, Toshiba, Utax, Epson, NRG, Rex Rotary