strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
poniedziałek , 19 sierpnia 2019 
imieniny:  Juliana, Bolesława 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  AKTUALNOŚCI  Wandale złapani
   MENU
aktualności
archiwum
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
941 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
redakcja
Wandale złapani
2007-02-14 | 20:50:24


- R E K L A M A -

30 stycznia w Sądzie Rejonowym w Środzie Śląskiej zapadł wyrok w sprawie drzewek połamanych w sierpniu przy ul. 1-go Maja w Kątach Wrocławskich. 20-letni Mateusz K. został skazany na 1,5 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata.
Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło w nocy z 22 na 23 sierpnia. 20-letni Mateusz K. z Kątów Wrocławskich idąc ulicą 1-go Maja łamał zasadzone przy drodze lipy. W sumie zniszczył 12 drzewek.
Burmistrz wyznaczył nawet nagrodę, za wskazanie sprawców. W końcu po dwóch dniach, 25 sierpnia sprawca został zatrzymany. Ostatecznie sąd na posiedzeniu 30 stycznia skazał go na 1,5 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata. Ponadto w tym czasie Mateusz K. będzie pod dozorem kuratora i w czasie próby ma naprawić szkodę, czyli zapłacić na rzecz gminy 1,5 tys. zł za zniszczone drzewa.
Cieszę się z tego wyroku, bo to jasny sygnał, że wandalizm nie popłaca. Mam nadzieję, że teraz każdy dwa razy dobrze się zastanowi, zanim zniszczy coś na ulicy - powiedział burmistrz Antoni Kopeć.

za www.wroclaw-powiat.wfp.pl

Oryginalny tekst dostępny tutaj


Maciej Klag  - R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(2)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

CO JEST nikt tego nie komentuje ??????????
Powinni mu dowalic 2 lata bez zawieszenia i kara w najgorszych wiezieniach we wrocku.. zaachcialo mu sie lamac drzwka a tablice z nazwami ulic tez ktos lamie. Przeciez to jest dla nas mieszkancow!!

2007-02-19 | 10:42:38 |  Gnoje zasrane

Jeżeli ktoś łamie tablice to zgłoś to na komisariat policji w Kątach Wrocławskich. Prawda jest taka że dzieci są najczęściej tacy jak ich rodzice a rodzice wychowani byli w idei, że wszystko jest Państwowe czyli nie jest prywatne. Na zmiany w mentalności ludzkiej potrzeba czasu. A jeśli chodzi o tych, którzy znisczyli dtrzewka to cóż - ponieśli karę, naprawią szkodę i pewnie drugi raz podobnego błędu nie popełnią a przykład kary zadziała na innych. Być może tablice równierz przestaną być niszczone.

2007-02-19 | 11:13:40 |  kcik


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 1728 | komentarzy: 2
dodał: Maciej Klag | 2007-02-14 | 20:50:24
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!-reklama-


  strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura     oświata 
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2012 www.katywroclawskie.com & www.katywroclawskie.gmina.pl
projekt i wykonanie: Klag & C.o.

www.katywroclawskie.com ver. 2.1(build)


Materiały eksploatcyjne do drukarek i kserokopiarek - toner, tusz, głowica, bęben, developer, wywoływacz firm Xerox,Canon, Hewlett Packard - HP, Sharp, Minolta, Panasonic, Lexmark, Brother, Apple, Gestetmer, Lanier, Oki, Samsung, Konica, Kyocera, Mita, Nashuatec, Nec, Ricoh, Toshiba, Utax, Epson, NRG, Rex Rotary