strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
czwartek , 23 listopada 2017 
imieniny:  Adeli, Klemensa 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  SPORT 
   MENU
aktualności
archiwum
piłka nożna
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich brakuje obiektów sportowych?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  86
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
937 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
Maciej Klag




Tabela   rozgrywek: BZWBK ligi okręgowej domwyjazd
Lp.Nazwa zespołuMPktBramkiZRPBZRPB
1LKS Stary Śleszów174760 : 1781038 : 14710 22 :  3
2KP Brzeg Dolny163852 : 1161122 :  3611 30 :  8
3Polonia Wrocław163444 : 2153028 : 11512 16 :  10
4Strzelinianka Strzelin173038 : 2952118 :  5414 20 :  24
5Polonia Jaszowice162638 : 3060227 : 10224 11 :  20
6Bór Oborniki Śląska172633 : 2541314 : 10414 19 :  15
7KS Łozina162627 : 3042212 : 11404 15 :  19
8Wiwa Goszcz172432 : 2550316 :  7234 16 :  18
9Czarni Jelcz Laskowice172233 : 4051219 :  8207 14 :  32
10Piast Wrocław Żerniki172229 : 3931517 : 28332 12 :  11
11Sokół Marcinkowice162029 : 3820612 : 24422 17 :  14
12Polonia Środa Śląska171925 : 3231512 : 19305 13 :  13
13Dąb Dobroszyce151528 : 3530416 : 13206 12 :  22
14Orzeł Sadków171420 : 4131515 : 20116 5 :  21
15Dolpasz Skokowa161318 : 4341315 : 16008 3 :  27
16LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice17411 : 61117 6 : 31008 5 :  30
 M - ilość meczy; Pkt - ilość punktów;
 Z - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek


Strzelcy


RelacjaDataGospodarzGośćWynik
Kolejka nr 1
15-08-2012 17:00 Dolpasz Skokowa- Bór Oborniki Śląska1 : 0
Łukasz Włodarczyk 7
15-08-2012 11:30 Dąb Dobroszyce- Strzelinianka Strzelin1 : 0
Paweł Kasina ? (k)
15-08-2012 17:00 Polonia Jaszowice- Czarni Jelcz Laskowice7 : 2
Łukasz Kozuń 10, Albert Połubiński 15, Mariusz Durleta 20, Dariusz Sobieski 65, Mariusz Durleta 77, Łukasz Dziubczyński 87, Mariusz Durleta 93 - ? 35, ? 45
15-08-2012 16:00 Piast Wrocław Żerniki- KP Brzeg Dolny0 : 5
Marek Gacek, Tomasz Jaworski, Tomasz Jaworski, Tomasz Urban, Tomasz Urban
15-08-2012 17:00 KS Łozina- Polonia Wrocław0 : 3
Michał Łuczak 40, Kornel Rybiński 75, Marek Jaworski 79
15-08-2012 11:00 Polonia Środa Śląska- Wiwa Goszcz3 : 2
?, ?, ? - Tomasz Miziniak ?, Miłosz Stępień ?
29-08-2012 17:30 LKS Stary Śleszów- Sokół Marcinkowice3 : 3
15-08-2012 17:00 LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- Orzeł Sadków1 : 1
Piotr Użałowicz 33 -Jarosław Janczyszyn 92
Kolejka nr 2
19-08-2012 11:00 Bór Oborniki Śląska- Orzeł Sadków1 : 0
Mateusz Fiłon
18-08-2012 17:00 Sokół Marcinkowice- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice4 : 1
Mateusz Soroczyński, Łukasz Soroczyński, Radosła Piasecki (k), Adrian Nadratowski - ?
w Pietrzykowicach; Sokół gospodarzem
19-08-2012 16:00 Wiwa Goszcz- LKS Stary Śleszów1 : 2
18-08-2012 17:00 Polonia Wrocław- Polonia Środa Śląska2 : 1
Piotr Danek, Marek Jaworski - ?
19-08-2012 17:00 KP Brzeg Dolny- KS Łozina2 : 0
Patryk Lofek 37, Adrian Kobusiński 80
19-08-2012 17:00 Czarni Jelcz Laskowice- Piast Wrocław Żerniki0 : 2
Małecki (k) 47, Matyja 67
18-08-2012 17:00 Strzelinianka Strzelin- Polonia Jaszowice0 : 0
19-08-2012 17:00 Dolpasz Skokowa- Dąb Dobroszyce2 : 1
Piotr Konopacki 16, Łukasz Włodarczyk 76 - Klimkowski 41
Kolejka nr 3
26-08-2012 11:30 Dąb Dobroszyce- Bór Oborniki Śląska0 : 1
Tomasz Wasiak
25-08-2012 17:00 Polonia Jaszowice- Dolpasz Skokowa3 : 1
1, 7, 58 - ŁukaszWłodarczyk 66
25-08-2012 16:00 Piast Wrocław Żerniki- Strzelinianka Strzelin7 : 3
Matyja 5, Małecki (k) 25, Matyja 39, Matyja 41, Kossakowski 57, Myka 75, Minutiello 90 - ?, ?, ?
26-08-2012 17:00 KS Łozina- Czarni Jelcz Laskowice3 : 1
25-08-2012 17:00 Polonia Środa Śląska- KP Brzeg Dolny0 : 3
Przemysław Stasiak, Marek Gacek, Jacek Szafrański
25-08-2012 17:00 LKS Stary Śleszów- Polonia Wrocław3 : 1
?, ?, ? - Rafał Rybiński
25-08-2012 17:00 LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- Wiwa Goszcz0 : 5
Mateusz Moskwa 17, Mateusz Moskwa 34, Łukasz Nowak 40, Mateszu Moskwa 72, Łukasz Nowak 77
25-08-2012 17:00 Orzeł Sadków- Sokół Marcinkowice1 : 2
Sebastian Skrętkowicz - Piotr Walczak, Piotr Walczak
Kolejka nr 4
02-09-2012 11:00 Bór Oborniki Śląska- Sokół Marcinkowice2 : 0
01-09-2012 16:00 Wiwa Goszcz- Orzeł Sadków5 : 0
Łukasz Nowak 21, Łukasz Nowak 50, Mateusz Moskwa 52, Łukasz Nowak 54, Łukasz Nowak 80
01-09-2012 14:00 Polonia Wrocław- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice8 : 1
Rafał Rybiński, Rafał Rybiński, Rafał Rybiński, Maciej Skórka, Maciej Skórka, Piotr Kluk, Piotr Danek, Michał Łuczak - ?
01-09-2012 17:00 KP Brzeg Dolny- LKS Stary Śleszów0 : 2
02-09-2012 17:00 Czarni Jelcz Laskowice- Polonia Środa Śląska2 : 1
01-09-2012 17:00 Strzelinianka Strzelin- KS Łozina0 : 1
02-09-2012 13:00 Dolpasz Skokowa- Piast Wrocław Żerniki2 : 2
Piotr Konopacki 62, Piotr Janus 90 - Dominik Chwastek 67, Michał Kossakowski 84
02-09-2012 11:30 Dąb Dobroszyce- Polonia Jaszowice5 : 2
Szymon Majchrzyk, Klimkowski, Klimkowski, Łukasz Iwaszko, Łukasz Iwaszko - Mariusz Łach, Łukasz Dziubczyński
Kolejka nr 5
05-09-2012 17:00 Polonia Jaszowice- Bór Oborniki Śląska5 : 2
Łukasz Kozuń 15, Albert Połubiński 20, Radosław Pluta 38, Damian Isztwan 42, Mariusz Łach 78 - ? 49, ? 60
05-09-2012 17:00 Piast Wrocław Żerniki- Dąb Dobroszyce2 : 4
Wojciech Szot 53, Michał Kossakowski 89 - Raczkowski P-dwie, Iwaszko, Łoboda 90
05-09-2012 17:00 KS Łozina- Dolpasz Skokowa1 : 0
Mariusz Kazimierowicz
05-09-2012 17:00 Polonia Środa Śląska- Strzelinianka Strzelin2 : 3
Kulas 31, ? 74 - Paweł Wolański 13, Tomasz Bartosz 37, Mariusz Hałas (k)
05-09-2012 17:00 LKS Stary Śleszów- Czarni Jelcz Laskowice3 : 1
05-09-2012 17:00 LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- KP Brzeg Dolny0 : 7
Przemysław Stasiak, Przemysław Stasiak, Tomasz Urban, Tomasz Urban, Marek Gacek, Bartosz Mierzwa, Mateusz Teter
05-09-2012 17:00 Orzeł Sadków- Polonia Wrocław0 : 0
05-09-2012 17:00 Sokół Marcinkowice- Wiwa Goszcz0 : 2
Łukasz Nowak, Dawid Zawierta
Kolejka nr 6
09-09-2012 16:30 Bór Oborniki Śląska- Wiwa Goszcz1 : 1
08-09-2012 14:00 Polonia Wrocław- Sokół Marcinkowice2 : 2
Rafał Rybiński 18, Łukasz Kotala 47 (k) - 24, 74
08-09-2012 17:00 KP Brzeg Dolny- Orzeł Sadków5 : 0
Marek Gacek 1, Tomasz Urban 46, Tomasz Urban 48, Tomasz Urban 50, Mateusz Szczur 66
09-09-2012 16:30 Czarni Jelcz Laskowice- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice2 : 1
08-09-2012 16:30 Strzelinianka Strzelin- LKS Stary Śleszów1 : 1
Mariusz Hałas (k) -
08-09-2012 17:00 Dolpasz Skokowa- Polonia Środa Śląska0 : 2
09-09-2012 11:30 Dąb Dobroszyce- KS Łozina2 : 3
Łukasz Iwaszko, Łoboda - AdrianTeodorczyk (k), Michał Banach, Dawid Wilas
08-09-2012 17:00 Polonia Jaszowice- Piast Wrocław Żerniki1 : 0
Kolejka nr 7
15-09-2012 16:00 Piast Wrocław Żerniki- Bór Oborniki Śląska0 : 6
16-09-2012 16:30 KS Łozina- Polonia Jaszowice2 : 2
15-09-2012 16:30 Polonia Środa Śląska- Dąb Dobroszyce1 : 0
15-09-2012 13:00 LKS Stary Śleszów- Dolpasz Skokowa5 : 1
- P.Janus
16-09-2012 16:30 LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- Strzelinianka Strzelin2 : 5
15-09-2012 16:00 Orzeł Sadków- Czarni Jelcz Laskowice3 : 2
Sebastian Skrętkowicz 1, Jakub Błaszczyk 10, Jakub Błaszczyk 38 - Łukasz Zaskórski 35, Sławomir Kopek 56
16-09-2012 16:30 Sokół Marcinkowice- KP Brzeg Dolny1 : 4
15-09-2012 15:00 Wiwa Goszcz- Polonia Wrocław1 : 3
Kolejka nr 8
23-09-2012 16:30 Bór Oborniki Śląska- Polonia Wrocław2 : 3
22-09-2012 16:30 KP Brzeg Dolny- Wiwa Goszcz0 : 0
23-09-2012 11:00 Czarni Jelcz Laskowice- Sokół Marcinkowice6 : 0
22-09-2012 16:30 Strzelinianka Strzelin- Orzeł Sadków2 : 0
Tomasz Bartosz, Tomasz Bartosz
22-09-2012 16:00 Dolpasz Skokowa- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice2 : 0
Piotr Konopacki 15, Piotr Konopacki 31
23-09-2012 11:30 Dąb Dobroszyce- LKS Stary Śleszów0 : 1
22-09-2012 15:30 Polonia Jaszowice- Polonia Środa Śląska6 : 0
22-09-2012 16:00 Piast Wrocław Żerniki- KS Łozina2 : 5
Bartłomiej Matyja 18, Daniel Czajkowski 21 -
Kolejka nr 9
26-09-2012 16:30 KS Łozina- Bór Oborniki Śląska1 : 1
26-09-2012 16:30 Polonia Środa Śląska- Piast Wrocław Żerniki1 : 1
26-09-2012 16:30 LKS Stary Śleszów- Polonia Jaszowice6 : 3
26-09-2012 16:30 LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- Dąb Dobroszyce0 : 4
26-09-2012 16:30 Orzeł Sadków- Dolpasz Skokowa4 : 1
26-09-2012 16:30 Sokół Marcinkowice- Strzelinianka Strzelin1 : 4
26-09-2012 16:00 Wiwa Goszcz- Czarni Jelcz Laskowice1 : 2
26-09-2012 17:00 Polonia Wrocław- KP Brzeg Dolny3 : 3
Kolejka nr 10
30-09-2012 11:00 Bór Oborniki Śląska- KP Brzeg Dolny1 : 4
30-09-2012 16:30 Czarni Jelcz Laskowice- Polonia Wrocław1 : 0
29-09-2012 16:30 Strzelinianka Strzelin- Wiwa Goszcz3 : 1
30-09-2012 16:30 Dolpasz Skokowa- Sokół Marcinkowice0 : 6
30-09-2012 11:30 Dąb Dobroszyce- Orzeł Sadków2 : 3
29-09-2012 15:30 Polonia Jaszowice- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice3 : 1
29-09-2012 16:00 Piast Wrocław Żerniki- LKS Stary Śleszów0 : 3
30-09-2012 16:30 KS Łozina- Polonia Środa Śląska1 : 0
Kolejka nr 11
06-10-2012 16:00 Polonia Środa Śląska- Bór Oborniki Śląska1 : 2
06-10-2012 16:00 LKS Stary Śleszów- KS Łozina4 : 1
07-10-2012 16:00 LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- Piast Wrocław Żerniki1 : 2
06-10-2012 16:00 Orzeł Sadków- Polonia Jaszowice1 : 2
07-10-2012 16:00 Sokół Marcinkowice- Dąb Dobroszyce2 : 0
06-10-2012 15:00 Wiwa Goszcz- Dolpasz Skokowa2 : 0
06-10-2012 14:00 Polonia Wrocław- Strzelinianka Strzelin3 : 0
07-10-2012 16:00 KP Brzeg Dolny- Czarni Jelcz Laskowice5 : 0
Kolejka nr 12
14-10-2012 11:00 Bór Oborniki Śląska- Czarni Jelcz Laskowice0 : 2
13-10-2012 15:00 Strzelinianka Strzelin- KP Brzeg Dolny2 : 0
14-10-2012 15:00 Dolpasz Skokowa- Polonia Wrocław2 : 3
14-10-2012 11:30 Dąb Dobroszyce- Wiwa Goszcz6 : 3
13-10-2012 15:30 Polonia Jaszowice- Sokół Marcinkowice0 : 1
13-10-2012 15:00 Piast Wrocław Żerniki- Orzeł Sadków2 : 0
14-10-2012 15:00 KS Łozina- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice3 : 0
13-10-2012 15:00 Polonia Środa Śląska- LKS Stary Śleszów0 : 4
Kolejka nr 13
20-10-2012 15:00 LKS Stary Śleszów- Bór Oborniki Śląska2 : 1
21-10-2012 15:00 LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- Polonia Środa Śląska0 : 3
20-10-2012 15:00 Orzeł Sadków- KS Łozina2 : 3
Maciej Rokicki 8, Maciej Rokicki 15 - Mariusz Kazimierowicz 51, Łukasz Skowroński 53, Mariusz Kazimierowicz 70
20-10-2012 15:00 Sokół Marcinkowice- Piast Wrocław Żerniki2 : 3
20-10-2012 15:00 Wiwa Goszcz- Polonia Jaszowice4 : 0
20-10-2012 15:00 Polonia Wrocław- Dąb Dobroszyce2 : 0
21-10-2012 16:00 KP Brzeg Dolny- Dolpasz Skokowa6 : 0
20-10-2012 15:00 Czarni Jelcz Laskowice- Strzelinianka Strzelin2 : 2
Kolejka nr 14
25-11-2012  Bór Oborniki Śląska- Strzelinianka Strzelin4 : 0
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
25-11-2012  Dolpasz Skokowa- Czarni Jelcz Laskowice6 : 2
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
25-11-2012  Dąb Dobroszyce- KP Brzeg Dolny__:__
w pierwotnym terminie (28 października, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
25-11-2012  Polonia Jaszowice- Polonia Wrocław__:__
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
25-11-2012  Piast Wrocław Żerniki- Wiwa Goszcz0 : 0
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
25-11-2012  KS Łozina- Sokół Marcinkowice__:__
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
25-11-2012  Polonia Środa Śląska- Orzeł Sadków3 : 1
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) przerwany w 14. minucie przy stanie 0-0 z powodu złego stanu boiska
25-11-2012  LKS Stary Śleszów- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice7 : 1
w Żórawinie / w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kolejka nr 15
04-11-2012 13:00 LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- Bór Oborniki Śląska2 : 1
04-11-2012 11:00 Orzeł Sadków- LKS Stary Śleszów0 : 5
03-11-2012 13:00 Sokół Marcinkowice- Polonia Środa Śląska1 : 6
03-11-2012 13:00 Wiwa Goszcz- KS Łozina1 : 0
03-11-2012 11:00 Polonia Wrocław- Piast Wrocław Żerniki2 : 2
03-11-2012 13:00 KP Brzeg Dolny- Polonia Jaszowice2 : 1
04-11-2012 13:00 Czarni Jelcz Laskowice- Dąb Dobroszyce6 : 1
04-11-2012 13:00 Strzelinianka Strzelin- Dolpasz Skokowa3 : 0
Kolejka nr 16
11-11-2012 13:00 Bór Oborniki Śląska- Dolpasz Skokowa3 : 0
11-11-2012 13:00 Strzelinianka Strzelin- Dąb Dobroszyce7 : 2
11-11-2012 13:00 Czarni Jelcz Laskowice- Polonia Jaszowice0 : 1
10-11-2012 13:00 KP Brzeg Dolny- Piast Wrocław Żerniki2 : 0
10-11-2012 14:00 Polonia Wrocław- KS Łozina6 : 2
11-11-2012 13:00 Wiwa Goszcz- Polonia Środa Śląska1 : 0
10-11-2012 13:00 Sokół Marcinkowice- LKS Stary Śleszów1 : 4
11-11-2012 11:00 Orzeł Sadków- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice1 : 0
Kolejka nr 17
18-11-2012 11:00 Orzeł Sadków- Bór Oborniki Śląska3 : 5
18-11-2012 13:00 LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- Sokół Marcinkowice0 : 3
17-11-2012 13:00 LKS Stary Śleszów- Wiwa Goszcz5 : 2
17-11-2012 13:00 Polonia Środa Śląska- Polonia Wrocław1 : 3
18-11-2012 13:00 KS Łozina- KP Brzeg Dolny1 : 4
18-11-2012 13:00 Piast Wrocław Żerniki- Czarni Jelcz Laskowice4 : 2
18-11-2012 13:00 Polonia Jaszowice- Strzelinianka Strzelin2 : 3
  Dąb Dobroszyce- Dolpasz Skokowa__:__
w pierwotnym terminie (18 listopada, 11:30) odwołany z powodu zawieszenia licencji Dębu
Kolejka nr 18
  Bór Oborniki Śląska- Dąb Dobroszyce__:__
  Dolpasz Skokowa- Polonia Jaszowice__:__
  Strzelinianka Strzelin- Piast Wrocław Żerniki__:__
  Czarni Jelcz Laskowice- KS Łozina__:__
  KP Brzeg Dolny- Polonia Środa Śląska__:__
  Polonia Wrocław- LKS Stary Śleszów__:__
  Wiwa Goszcz- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice__:__
  Sokół Marcinkowice- Orzeł Sadków__:__
Kolejka nr 19
  Sokół Marcinkowice- Bór Oborniki Śląska__:__
  Orzeł Sadków- Wiwa Goszcz__:__
  LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- Polonia Wrocław__:__
  LKS Stary Śleszów- KP Brzeg Dolny__:__
  Polonia Środa Śląska- Czarni Jelcz Laskowice__:__
  KS Łozina- Strzelinianka Strzelin__:__
  Piast Wrocław Żerniki- Dolpasz Skokowa__:__
  Polonia Jaszowice- Dąb Dobroszyce__:__
Kolejka nr 20
  Bór Oborniki Śląska- Polonia Jaszowice__:__
  Dąb Dobroszyce- Piast Wrocław Żerniki__:__
  Dolpasz Skokowa- KS Łozina__:__
  Strzelinianka Strzelin- Polonia Środa Śląska__:__
  Czarni Jelcz Laskowice- LKS Stary Śleszów__:__
  KP Brzeg Dolny- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice__:__
  Polonia Wrocław- Orzeł Sadków__:__
  Wiwa Goszcz- Sokół Marcinkowice__:__
Kolejka nr 21
  Wiwa Goszcz- Bór Oborniki Śląska__:__
  Sokół Marcinkowice- Polonia Wrocław__:__
  Orzeł Sadków- KP Brzeg Dolny__:__
  LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- Czarni Jelcz Laskowice__:__
  LKS Stary Śleszów- Strzelinianka Strzelin__:__
  Polonia Środa Śląska- Dolpasz Skokowa__:__
  KS Łozina- Dąb Dobroszyce__:__
  Piast Wrocław Żerniki- Polonia Jaszowice__:__
Kolejka nr 22
  Bór Oborniki Śląska- Piast Wrocław Żerniki__:__
  Polonia Jaszowice- KS Łozina__:__
  Dąb Dobroszyce- Polonia Środa Śląska__:__
  Dolpasz Skokowa- LKS Stary Śleszów__:__
  Strzelinianka Strzelin- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice__:__
  Czarni Jelcz Laskowice- Orzeł Sadków__:__
  KP Brzeg Dolny- Sokół Marcinkowice__:__
  Polonia Wrocław- Wiwa Goszcz__:__
Kolejka nr 23
  Polonia Wrocław- Bór Oborniki Śląska__:__
  Wiwa Goszcz- KP Brzeg Dolny__:__
  Sokół Marcinkowice- Czarni Jelcz Laskowice__:__
  Orzeł Sadków- Strzelinianka Strzelin__:__
  LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- Dolpasz Skokowa__:__
  LKS Stary Śleszów- Dąb Dobroszyce__:__
  Polonia Środa Śląska- Polonia Jaszowice__:__
  KS Łozina- Piast Wrocław Żerniki__:__
Kolejka nr 24
  Bór Oborniki Śląska- KS Łozina__:__
  Piast Wrocław Żerniki- Polonia Środa Śląska__:__
  Polonia Jaszowice- LKS Stary Śleszów__:__
  Dąb Dobroszyce- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice__:__
  Dolpasz Skokowa- Orzeł Sadków__:__
  Strzelinianka Strzelin- Sokół Marcinkowice__:__
  Czarni Jelcz Laskowice- Wiwa Goszcz__:__
  KP Brzeg Dolny- Polonia Wrocław__:__
Kolejka nr 25
  KP Brzeg Dolny- Bór Oborniki Śląska__:__
  Polonia Wrocław- Czarni Jelcz Laskowice__:__
  Wiwa Goszcz- Strzelinianka Strzelin__:__
  Sokół Marcinkowice- Dolpasz Skokowa__:__
  Orzeł Sadków- Dąb Dobroszyce__:__
  LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- Polonia Jaszowice__:__
  LKS Stary Śleszów- Piast Wrocław Żerniki__:__
  Polonia Środa Śląska- KS Łozina__:__
Kolejka nr 26
  Bór Oborniki Śląska- Polonia Środa Śląska__:__
  KS Łozina- LKS Stary Śleszów__:__
  Piast Wrocław Żerniki- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice__:__
  Polonia Jaszowice- Orzeł Sadków__:__
  Dąb Dobroszyce- Sokół Marcinkowice__:__
  Dolpasz Skokowa- Wiwa Goszcz__:__
  Strzelinianka Strzelin- Polonia Wrocław__:__
  Czarni Jelcz Laskowice- KP Brzeg Dolny__:__
Kolejka nr 27
  Czarni Jelcz Laskowice- Bór Oborniki Śląska__:__
  KP Brzeg Dolny- Strzelinianka Strzelin__:__
  Polonia Wrocław- Dolpasz Skokowa__:__
  Wiwa Goszcz- Dąb Dobroszyce__:__
  Sokół Marcinkowice- Polonia Jaszowice__:__
  Orzeł Sadków- Piast Wrocław Żerniki__:__
  LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- KS Łozina__:__
  LKS Stary Śleszów- Polonia Środa Śląska__:__
Kolejka nr 28
  Bór Oborniki Śląska- LKS Stary Śleszów__:__
  Polonia Środa Śląska- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice__:__
  KS Łozina- Orzeł Sadków__:__
  Piast Wrocław Żerniki- Sokół Marcinkowice__:__
  Polonia Jaszowice- Wiwa Goszcz__:__
  Dąb Dobroszyce- Polonia Wrocław__:__
  Dolpasz Skokowa- KP Brzeg Dolny__:__
  Strzelinianka Strzelin- Czarni Jelcz Laskowice__:__
Kolejka nr 29
  Strzelinianka Strzelin- Bór Oborniki Śląska__:__
  Czarni Jelcz Laskowice- Dolpasz Skokowa__:__
  KP Brzeg Dolny- Dąb Dobroszyce__:__
  Polonia Wrocław- Polonia Jaszowice__:__
  Wiwa Goszcz- Piast Wrocław Żerniki__:__
  Sokół Marcinkowice- KS Łozina__:__
  Orzeł Sadków- Polonia Środa Śląska__:__
  LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice- LKS Stary Śleszów__:__
Kolejka nr 30
  Bór Oborniki Śląska- LKS Puma Cegielnia.com Pietrzykowice__:__
  LKS Stary Śleszów- Orzeł Sadków__:__
  Polonia Środa Śląska- Sokół Marcinkowice__:__
  KS Łozina- Wiwa Goszcz__:__
  Piast Wrocław Żerniki- Polonia Wrocław__:__
  Polonia Jaszowice- KP Brzeg Dolny__:__
  Dąb Dobroszyce- Czarni Jelcz Laskowice__:__
  Dolpasz Skokowa- Strzelinianka Strzelin__:__
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!



-reklama-


  strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura     oświata 
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2012 www.katywroclawskie.com & www.katywroclawskie.gmina.pl
projekt i wykonanie: Klag & C.o.

www.katywroclawskie.com ver. 2.1(build)


Materiały eksploatcyjne do drukarek i kserokopiarek - toner, tusz, głowica, bęben, developer, wywoływacz firm Xerox,Canon, Hewlett Packard - HP, Sharp, Minolta, Panasonic, Lexmark, Brother, Apple, Gestetmer, Lanier, Oki, Samsung, Konica, Kyocera, Mita, Nashuatec, Nec, Ricoh, Toshiba, Utax, Epson, NRG, Rex Rotary